Úvodní stránka. Aktualizováno: poslední doplnění na UVODNÍ STRÁNCE – dne 1.8.2018

 Číselník přístupů zapnut 30.8.2014

Průvodce lidí k úplnému zdraví a štěstí – Č. Budějovice.

Jsem expert-léčitel k jednoduchému a krátkému školení pro
Vaše zdraví a komplexnímu přístupu k úplnému vyléčení a vaší kvalitě života.
Nejsem známá osobnost, a nikde se neprosazuji, abych se zviditelnil.
Bude mi ctí Vás doprovázet na Vaší cestě ke spokojenosti.

      Přihlašte se k odběru novinek zdarma : ODBĚR NOVINEK

( Z odběru novinek se můžete kdykoliv odhlásit. Nastavení pošty: aby vám pošta nechodila do složky Hromadné, najdete správné nastavení na seznamu.cz: https://napoveda.seznam.cz/cz/email/slozky/hromadne/ )


www.andelske-leceni.cz_2 (2)

Úvodní apely:

Ku prospěchu a blahu lidí, předkládám na tomto webu jisté skutečnosti, aniž bych měl jakýkoliv úmysl ovlivnit svobodnou vůli jednotlivé bytosti. Informace se nekonzumují, ale o informacích se přemýšlí a vyciťují se.

Po roce 1990, nebo chcete-li po revoluci, si lidé jeden od druhého začali zachovávat odstup, navzájem k sobě ochladli. Pojďme se zase navracet k dřívějšímu životu, odstraňme tento nepatřičný odstup od ostatních a žijme sestersky a bratrsky jeden k druhému. Proč to tak nedělat, když to takto cítíme.

Mainstreamová média mají ze svého titulu v zásadě oslovovat většinu populace jazykem jednoduchých sdělení, de facto nepolemizovat s jejich začleněním ve společnosti a tím udržovat mocenské status quo. Je na každém jednotlivci, zda bude sledovat tyto média nebo ne. George Santayana: zapomětlivým je souzeno si minulost zopakovat.

V současné době je lidstvo na planetě Zemi ve značném negativním stavu a rafinovaném a skrytém dálkovém ovládání z temných světů. Protože se toto děje vše skrytě, veřejná média vás o tomto stavu neinformují a také o tom, že je možné se z tohoto stavu dostat vysvobozením – změnou na pozitivní stav lidí – prací na sobě – viz web: www.nas-sen.cz . Dávno varujeme před očipováním a zotročením lidí – je to zcela aktuální téma.

Zdravý a štěstí má každý ve svých rukou. Zdravý se nedosáhne pouze zdravou výživou, ale i z celkového životního stylu.

Zapomeňte stárnout!………………….Jak zlepšit a zkvalitnit lidský život………………….Jak si přestat vyrábět nemoci.

SEZNAM (MENU: 1. Úvodní strana):

– Mé aktivity (Celostní systém, Yuenova metoda)
– Zdravá strava:
– SMOOTHIE z tmavých zelených listů
– SMOOTHIE recepty z TMAVÝCH ZELENÝCH LISTŮ a čerstvé šťávy pro vaše zdraví
– Nakupujte a prodávejte napřímo, Čerstvé ovoce a zeleninu, ořechy, farmářské produkty a pod.
– Každý třetí Čech trpí nedostatkem hořčíku
– Svět zachvátila epidemie nedostatku vitamínu D
– Co je Smoothie z tmavých zelených listů a tzv. jenom Smoothie (převážně zpracované …):
– KNIHA: Šokující pravda o vodě – Paul C. Bragg & Patricia Braggová
– Destilovaná voda
– Léčení pouze fyzického těla je jen odsouvání problému do budoucnosti
– Migranty prostě přijmete, podepíšeme to za vás. Brusel prý plánuje podpis dokumentu, který nám …
– Netoxické potraviny – seznam v pořadu A DOST! Výsledky velkých nezávislých testů od TUNA MEDIA S.R.O.
– Dezinformace jsou na vzestupu
– www.co-jist.cz:
– Rozhovor o Vesmírných lidech – Sil Světla
– VESMÍRNÉ BÁSNĚ
– Značný zájem o přednášky IVO A BENDY, které byly vždy uskutečněny na pozvání zájemců
– OVLÁDÁNÍ LIDSTVA ORGANIZACEMI
– Žárovková konspirace | Příběh plánovaného zastarávání / The Light Bulb Conspiracy
– Druhé naléhavé varování lidstvu podepsalo 15 tisíc vědců: Přestaňme si ničit planetu
– Zaměstnání (co kdo zaseje, to také sklidí. Zrno se odděluje od plev)
– BESTSELLER: JOHANN HARI – LOST CONNECTIONS
– Češi bojují v kancelářích s únavou, často je na vině nedostatek světla (odkaz)
– Češi prozřeli: Všichni jsme chudí (odkaz)
– Věk lidí
– Lidská populace a její stav v r. 2017
– Svědectví Angelica Elizabeth o papeži Janu Pavlu II, jak se ocitl v Pekle (viz níže video: PEKLO EXISTUJE)
– VIDEO: DUSEK – NENECHME SE ODVÁDĚT 1. a 2. část. JÁ DODÁVÁM – NENECHME SE OVLÁDAT
– VIDEO: Dušek – kdo nemá „diplom“, jako by nebyl
– VIDEO: Ralph Smart: Jak odvápnit vaši šišinku mozkovou:
– Horší než ZVÍŘATA: 12 ZEMÍ, KDE ŽENY NEPOVAŽUJÍ ZA LIDI ALE ZA ODPAD:
– ANDĚLÉ NEBE VARUJÍ PŘED OČIPOVÁNÍM A ZOTROČENÍM LIDÍ !
– Co můžeme udělat s tím, co není správné?
– ho’oponopono – starodávná havajská technika
– Dynamická chůze

        Mít srdce – Kristína zafarbila Bratislavu prírodnými motívmi. Pozrite si videoklip Mať srdce

        Mať srdce – Viac fotografií z nakrúcania klipu Mať srdce

Mé aktivity:

Celostní systém:

Celostní systém neboli celostní pohled na lidskou bytost, individuálních řešení a rozvoj člověka (dnes moderní slovo koučink) poradenství ve výživě apod. Lidé jsou dobří v tom, co je baví. V každém jednotlivém přístupu uplatňuji své dosavadní zkušenosti a schopnost získané za 25 let, založené na vnitřní intuici. Ke zlepšení stavu používám různé metody. Každý je individuální a jedinečná bytost, proto nejde nic zevšeobecňovat.

Jako odborník na výživu se zabývám zdravým jídlem pro lidi dle jejich stavu a ochoty se celkově změnit – všechno souvisí se vším. Zaměřuji se hlavně na zbavení se (nebo postupné zmírnění) návyků jako, značné konzumování nevhodných potravin, např. chemicky ošetřovaných, masojedlíků, GMO potravin, převažující vařené stravy, průmyslově zpracovaných potravin, nevhodné pitné vody apod. Doporučuji v co největší míře, dle vašeho cítění (ze začátku aspoň 51 % v jednom jídle) konzumovat RAW stravou (syrovou stravu) nebo zelené Smoothie z tmavých zelených listů, šťávy vyráběné doma apod. (více níže a v MENU – ODKAZY – důležité). 51 % proto, protože bílé krvinky nevyhodnotí tuto stravu jako vetřelce, ale jako přítele. Proto, kdo se takto stravuje, zákonitě se musí uzdravovat (pozitivní jednání, myšlení apod. v tom musí být zahrnuto), protože bílé krvinky už nemusí bojovat se špatnou stravou a tělo a celý systém se může věnovat potřebnějším pochodům v lidském těle.

Yuenova metoda:


Jsem absolventem kurzu 1. stupně techniky Yuen Method a jsem její praktik. Oficiálně a legálně mám povolení praktikovat tuto metodu. Kurz a školení jsem absolvoval s mistry a instruktory techniky Yuen Method: paní Jarka Pajk a pan Don Nadrofsky – web: energeticawesomeness.com . Kurz a školení jsem absolvoval také u Dr. Kama Yuena, zakladatele uvedeného systému.
Tato technika je založena na tom, že každá myšlenka mění atomovou strukturu buňky. Naše směrované a cílené myšlenky mohou odstranit jakýkoliv náš zdravotní problém, právě tak jsou i hlavní příčinou našich nemocí. Působí na vaše duševní nedostatky až na úroveň těla v úplném komplexu a umožňuje opravu jakéhokoliv problému člověka. Je to také čínská energetická nekontaktní technika s okamžitými výsledky založené na vnitřní intuici a pocitovém rozpoznání energetických disfunkcí v organismu, které vedou k různým potížím v duchovní, duševní, emoční a fyzické rovině každého člověka. Problém se hledá i v jiném čase, v dětství, v rodinných dispozicích, v minulých životech apod. Opravuji bloky na vědomé i nevědomé úrovni, dotýkám se až kvantových částí dle dnešních fyziků. Metoda se zabývá odhalováním energetických nerovnováh v člověku a jejich náprav, vede k rozšiřování vlastního vědomí a uvědomování si našich minulých chyb v tomto ale i v minulých životech. Nejedná se o uzdravování pouze fyzického těla, ale převážně duše, např. vztahy s ostatními lidmi, vztah k sobě samému apod., tím se léčí také naše tělo. Fyzická slabost je vždy spojena s bolestí. Slabé stránky mohou být způsobeny předchozími zkušenostmi traumat v tomto životě, nebo z minulých životů.

Proč jsou lidé více nemocní:

Dnešní běžné potraviny z obchodů udržují člověka pouze při životě, dávají mu tolik energie, aby mohl přežít, ale neléčí ho. Tento důvod má více faktorů, uvedu aspoň ty hlavní:
1) cca za 70 let kvalita orné půdy velice klesla (viz – v MENU ODKAZY – důležité – Globální změny aneb Svědectví půdy 1, 2 a 3 část s Prof. dr. Josefem Ruskem, DrSc.). Hnojení pesticidy a jinými látkami se jedy dostávají do těla a buňky si s nimi neví rady.
2) Tímto současným stavem půdy pokleslo i dostatečné vyživování rostlin a rostliny jsou chudé na minerály, vitamíny a ostatní prospěšné látky cca více jak o 70 % než před 50 lety. Do těla místo správné výživy se dostává pouze balast to způsobuje to, že buňky si žádají stále dokola výživu a tak člověk stále jí a tím mimo jiné je nemocný a zákonitě tloustne.
3) Celkové zhoršení životního prostředí (exhalace a pod.). Do těla člověka se dostávají stravou, dýcháním i jinak nežádoucí látky a trpí buňky v těle.
4) Od cca 60 roku minulého století začala éra modifikování potravin a dříve ještě šlechtění, tímto hrubým zásahem do přírody se značně porušuje zdraví lidí ale i zvířat (vyšlo na toto téma už více studií, například francouzská studie o škodlivosti GMO). Neumíte si představit jak značně GMO potraviny poškozují lidské tělo a zvířata.
5) Přidávání do průmyslově zpracovaných potravin všemožné přísady pro konzervaci, zlepšení chutí apod.

 

Jestliže si člověk chce zlepšit zdraví, tak je dobré jíst bio potraviny, nejlépe vypěstované na vlastní zahrádce, věnovat dostatečnou pozornost kvalitě půdy, stravovat se dle profesorky Vicrora Boutenky a Dr. Normana W. Walkera (viz v MENU – ODKAZY – důležité) a jednat s planetou a všemi tak, jak chceme, aby ostatní jednali s námi, viz další důležité skutečnosti, které jsou uvedené také na tomto webu i v odkazech. Bez slušného chování, pomáhání dle svých možností bližným svým a práce na sobě bude člověk stále nemocný – viz duchovní zákony. Teprve tato strava, jednání a konání je léčivé. Například dobrý indikátor zdraví je hladina homocistejnu (Hcy) v krvi,je to toxická aminokyselina. Více o Hcy na videu: Duše K – Biochemické zdraví a nová medicína – Jaroslav Dušek a Karel Erben – 25. 7. 2013 ( https://www.youtube.com/watch?v=hUzv7SLfaSM ). Už Hippokratés věřil, že lidské tělo má vnitřní schopnost sebeléčby. Když dělá člověk chyby v jídle, jednání a pod., tak se tělo neléčí ale udržuje se pouze při životě a zanáší se. Potom nastává brzy to, co už všichni vědí.

Zdravá strava:

SMOOTHIE z tmavých zelených listů:

Výroba uzdravujících dobrot – SMOOTHIE z tmavých zelených listů a čerstvých domácích ŠŤÁV. Toto je nejlepší způsob zachování 100%-ního zdraví s novými a převratnými poznatky dle knih Viktorie Boutenky a Dr. Normana W. Walkera – viz v menu ODKAZY – důležité:

Mým systémem výroby a prvotřídních ingredienci do SMOOTHIE z tmavých zelených listů a čerstvých ŠŤÁV je zdraví zaručené. Kolik potřebujete zelených listů na Smoothie? Například pouze z jednoho římského salátu se dá vyrobit 1,5 litru zeleného Smoothie, s přidáním ovoce dle níže uvedeného návodu. 0,5 litru Smoothie mám na jedno jídlo. Smoothie z tmavých zelených listů a čerstvé Šťávy dodávám pouze ve městě České Budějovice mým známým, známým mých známých a pod.

Odkaz:

           SMOOTHIE recepty z TMAVÝCH ZELENÝCH LISTŮ a čerstvé šťávy pro vaše zdraví

Můžete vyrábět Smoothie z tmavých zelených listů sami, fantazii v množství ingrediencí se nekladou, důležité je pouze přibližně 40 % tmavých zelených listů a 60% ovoce, nejlépe sladkého, aby to mělo dobrou chuť. Je vyrobeno tak, aby se z rostlin vytěžilo co nejvíce prospěšných látek pro organismus, cestou raw stravy. To znamená , že žádný výrobek ve Smoothie z tmavých zelených listů není zahřátý více jak nad 40°C. Dnešní člověk má cca 80% nemocí a problémů z toho, že jeho buňky nedostávají kvalitní a dobře vyváženou stravu, takže je nutričně podvýživený, to se nelíbí 75 biliónům buněk našeho těla. Mnoho a mnoho nesmyslů ve společnosti koluje ohledně stravování. Je třeba se řídit pouze sebou a ničím jiným, pak teprve můžete být zdravý, jinak ne. Nejdůležitější je pořídit si výkonný mixér, např. 1500 W PERFECT SMOOTHIE G 21 (viz níže na obrázku), pouze při vysokých otáčkách mixéru (30000 – 35000 otáček za min.) a důkladném rozmixování se uvolňují prospěšné látky v tmavých listech salátů a bylinek. Tmavé listy mají tvrdé celulózové buněčné stěny a je nezbytně nutné je narušit aby se z nich jejich výživné látky dostaly k buňkám těla. Toto se provede pouze vysokorychlostním mixérem např. výše uvedeným. Vtip je v tom, že vědci do dnešního dne neznají úplné složení prospěšných látek v těchto tmavých listech. Přišla na to paní Boutenka – viz 2 knihy taktéž na níže uvedeném obrázku (Zelená pro život a 12 kroků k syrové stravě) – doporučuji si je koupit k vašemu uzdravení a konzumovat co nejpestřejší stravu, to znamená, že uvedené recepty je třeba střídat. Při výrobě domácích čerstvých šťáv se mně osvědčil výkonný odšťavňovač SANA JUICER by OMEGA EUJ-707. Konstrukčně je stavěný horizontálně jako jednošnekový. Nedá se všeobecně používat na odšťavňování zelených listů a bylinek, mohu s ním ještě odšťavňovat např. řapíkatý celer a pod. Kdo chce odšťavňovat zelené listy a bylinky (nejvíce uzdravující šťávy), ten by potřeboval odšťavňovač horizontální dvoušnekový celokovový, protože tam dochází k větším tlakům. U nás na trhu je např. vhodný odšťavňovač Angel Juicer 5500 – více na www.co-jist.cz. Proč odšťavňovat (zdroj: co-jist.cz): jíst ovoce a zeleninu v celku je samozřejmě přínosné, ale pokud zařadíte do svého jídelníčku také čerstvé šťávy, brzy na sobě pocítíte úžasné změny. Šťáva je totiž nejlépe stravitelnou podobou vitamínů, jakou do sebe můžete dostat. Je to proto, že při odšťavňování se od šťávy oddělí nerozpustná vláknina, která brzdí a omezuje vstřebávání vitamínů. A proto si tělo dokáže vzít ze šťávy až 4x více vitamínů, než když sníte ovoce a zeleninu v celku – jinými slovy ze šťávy získáte až 68 % vitamínů, zatímco z celých plodů jen 17 %. Vstřebávání zároveň proběhne velmi rychle. Toho se dá využít, pokud například potřebujete zahnat počínající nachlazení. Místo obvyklých prostředků v podobě léků vypijete pár sklenic šťávy a váš imunitní systém zabojuje proti bacilům už za 15 minut.

Odkaz:

           Nakupujte a prodávejte napřímo, Čerstvé ovoce a zeleninu, ořechy, farmářské produkty a pod.

           Každý třetí Čech trpí nedostatkem hořčíku

           Svět zachvátila epidemie nedostatku vitamínu D

Co je Smoothie z tmavých zelených listů a tzv. jenom Smoothie (převážně zpracované pouze z ovoce):


Pro nápravu chybně formulovaných a zavádějících vyjádření ve sdělovacích prostředcích uvádím zde rozlišení mezi níže uvedenými druhy Smoothie.


1) Smoothie z tmavých zelených listů je zpracované hlavně ze 40 % tmavých zelených listů a 60 % ovoce. Mohou zde de být přidány další ingredience na získání dostatečné výživy a to, např. oříšky, semena, mořské řasy apod. (je dobré uvedené další ingredience předem namočit na určitou dobu). Toto Smoothie z tmavých zelených listů je doporučováno mnou a paní profesorkou Viktoria Boutenko z výše uvedených knih.


2) Smoothie označené ve sdělovacích prostředcích pouze jako Smoothie. V řadě případů toto označení představuje pouze Smoothie zpracované z ovoce. Toto Smoothie je velice rozdílné na nutriční výživu proti Smoothie z tmavých zelených listů, které je značně více nutričně výživné a doporučené paní profesorkou Viktoria Boutenko a mnou. Takto jsem zde uvedl nepřesné informace, které se prezentují a velice značně šíří ve sdělovacích prostředcích, bez jakéhokoliv rozlišování Smoothie z tmavých zelených listů a pouze jenom Smoothie.

obr4836_cz_sestava_zdrava_strava_6000x4533_stredni_obrazek

           KNIHA: Šokující pravda o vodě – Paul C. Bragg & Patricia Braggová

Tato kniha odhaluje tajemství, proč lidé a zvířata umírají předčasně. Kniha je podložena více než 50 lety intenzivního výzkumu.

Destilovaná voda:

Nepotřebuji poslouchat Loutky a hromadit v sobě další nečistoty a usazeniny, které by zhoršovali do značné míry můj život, doslova a do písmene bych se potácel v nemocech – já toto nežiji. Příprava pitné vody destilačním přístrojem u nás není povolená ale v jiných zemích ano. Při koupi destilačního přístroje v České republice není v návodu nikde uvedeno, že vodu můžete pít, ale přístroje se zde běžně prodávají na jiné účely a ty samé si kupují lidé v zahraničí na pití destilované vody. Po nákupu přístroje na destilovanou vodu už piji pouze destilovanou vodu a dávám jí do všech jídel. Toto se osvědčilo mne a lidem okolo mne. Lidem se např. začínají hýbat klouby na rukou, i když před pitím je měli jako zmrzačené (části těla jsou obalené solemi a nečistotami a toto už tělo nezvládne čistit). Dobře je to uvedené v knize Šokující pravda o vodě – viz výše na obrázku – klikněte na obrázek pro zvětšení textu. Každý si dnes může najít další informace. Snížení škodlivých látek po destilaci pomocí např. destilačních přístroje Aqua Compact: Bakterie 99,9%, Těžké kovy 99,5%, Barium 99,7%, Kadmium 99,9%, Chlor 99,5%, Chlorbenzen 99,5%, Chrom 99.1%, Azbest 99,5%, Arzen 99,9%,Atrazin 99,5%, Pesticidy 99,0%, Herbicidy 99,0%, Bentazonem 99,5%, Fenol 99,9%, Oxid 99,5%, Fluor 99,9%, Nitráty 99,8%, Trichloretilen 99,5%, Bromoform 99,0%, Prchavé výpary (díky aktivnímu uhlí) 99,0%, Zbytky léků 99,5% a mnoho dalších.
Destilovaná voda H2O neobsahuje: rozpustné anorganické soli, jako jsou fluoridy, sloučeniny sodíku a dusičnany, organické chemikálie: pesticidy, polychlorované bifenyly, látky skupiny THM, radionuklidy, bakterie, eminemsurf a mikroorganizmy, rozpustné minerály – anorganický vápník, fosforečnany, hořčík … Destilovaná voda je sterilní a neobsahuje žádné minerály či organický život. Pití destilované vody řadím mezi jedno z prvních nejdůležitějších kroků k šťastnému a zdravému životu. Na www.eujuicers.cz zakoupíte destilační přístroj Aqua Compact bílá (viz níže obrázek) ale i jiné.

AquaCompactII_1

Léčení pouze fyzického těla je jen odsouvání problému do budoucnosti. O tom jsem se přesvědčil při každé analýze nemoci. Říká pan Lazarev.:

           Léčení pouze fyzického těla je jen odsouvání problému do budoucnosti

Odkazy:

           Migranty prostě přijmete, podepíšeme to za vás. Brusel prý plánuje podpis dokumentu, který nám …

           Netoxické potraviny – seznam v pořadu A DOST! Výsledky velkých nezávislých testů od TUNA MEDIA S.R.O.

           Otrávená voda. Alarmující výsledky testů vody v Česku.

Dezinformace jsou na vzestupu:

Vážení, vezměte na vědomí, že není v mých silách dost důrazně sdělit pro širší veřejnost vážnost situace, kterou vidím jako fakt v dezinformacích, které neustále probíhají a lidem se cpou přímo do hlavy jako by to byla pouze jediná pravda a nic jiného neexistovalo. Je třeba si uvědomit stále opakovanou pravdu a to tu, že za farmacií a médii stojí mocenské struktury a většinou v jejich zájmu je vlastní prospěch.

Toto je také má vlastní zkušenost. Když je člověk mladý, neřeší většinou zdraví, protože tělo není ještě tak hodně zaneseno škodlivými látkami a ještě dobře funguje. Tělo nevydrží dlouho kontaminované potraviny a chybný životní styl, proto po letech přichází zúčtování, jak jsme jednali v mládí. Tím je to těžší se ve stáří zbavit nemocí a problémů, proč tomu nepředcházet v mládí. Toto vás ve škole nikdy nenaučí.

K značnému zlepšení zdraví a většinou k uzdravení se stačí pouze řídit selským rozumem a potom postupně dle doporučení doktora nebo vašeho cítění odbourat léky. Při závažnějších onemocněních doporučuji pít šťávy (ale samozřejmě i preventivně) dle knih Dr. Normana W. Walkera a pít Smoothie z tmavých zelených listů dle knih paní Viktoria Boutenko (vše uvedeno níže na obrázku a také v MENU – důležité a na www.co-jist.cz). Dále samozřejmě jednat dle skvělého webu: www.co-jist.cz. Co k tomu říci více, pouze na dotaz vám mohu říci moji zkušenost.

V drtivé většině u nás a ve světě nikdo neřeší to, že životní prostředí každým rokem je více a více znečišťováno značně škodlivými látkami a tyto látky v půdě se více a více hromadí už více jak cca 50 a více let. To zákonitě znamená, že z půdy škodlivé látky přecházejí do potravin a musí každý rok přibývat více nemocí u lidské populace. Jak se dobře uvádí na www.co-jist.cz , nyní cituji z tohoto webu a plně s tímto souhlasím:
Citace z webu: www.co-jist.cz :
Pseudotvůrci přes své loutkoodborníky a loutkovědce (dálkově ovládané z Temných světů) neustále vyvíjejí nové stále šílenější pseudopotraviny, počínaje chlebem, masem, třtinovým cukrem a čokoládou v dávnověku, řepným cukrem od roku 1802 až po různá moučná jídla, šunčičky, řízečky, chemická jídla, domácí jídla a všechno možné a nemožné, co každý může vidět kdekoli, kam se podívá. Tak jsou loutkolidé coby dálkově ovládaní otroci připravováni na pseudoživot v podzemí, neboť zemská EKOSFÉRA je jen pracně a dočasně udržována Anděly Nebes a planetou Zemí TAK, ABY NA JEJÍM POVRCHU BYL ŽIVOT VŮBEC MOŽNÝ.
. . .
Bylo sděleno kromě celkového způsobu a druhu života Vesmírných lidí – Andělů Nebe, JAK ANDĚLÉ V NEBI JEDÍ, tedy ŽIVOU STRAVU – RAW STRAVU – OVOCE, ZELENINU, PLODY A JEJICH ŠŤÁVY A SEMENA SPOLEČNĚ S PŘIJÍMÁNÍM JEMNOVIBRAČNÍ ENERGIE – LÁSKY OD STVOŘITELE PRVOTNÍHO VŠEHO A VŠECH. Vyšší stupně Andělských společností žijí pak výhradně z této Jemnovibrační energie od Stvořitele Prvotního všeho a všech, bez konzumace hmotné stravy. POZEMŠŤANÉ mají možnost se navrátit zpět k původnímu pozitivnímu způsobu života a k tomu patří i náležitá životospráva a stravování. Někteří pozemšťané toto Andělské vedení úspěšně následovali, pokud byli v pozitivním stavu – nevědomě či vědomě.
Konec citace z webu co-jist.cz

www.co-jist.cz:

Na uvedeném obsáhlém webu najdete pravdivé a zajímavé informace co je s vaším Duchem, duší a fyzickým tělem a jak učinit nápravu pro zlepšení kvality života jednotlivce a celku. Samozřejmě, pouze pro ty, kdo si to volí a zvolí. Dále o pozitivním a negativním stavu (dosud lidem neznámé pojmy) – více v Novém Zjevení.

            Uvádím pouze část souborů, co najdete na www.co-jist.cz:

– DRUHY LIDSKÉ STRAVY, zde najdete od bodu 1 (Jak funguje stravování u nás – 7,3 miliard lidí na planetě Zemi?) až po bod 19 (Prolhaná věda, zkorumpovaná farmacie).

– PŘEHLED ZDROJŮ LIDSKÉ STRAVY, zde najdete od bodu 1 (Norman W. Walker – průkopník živé stravy) až po pod 177 (Jóga v denním životě) + PŘÍLOHY – 17 bodů.

Soubory jsou doplňovány o nové poznatky, nic pozitivního nestagnuje, ale dochází ke stálé změně, k napředování k lepší kvalitě života. Pro jednodušší zjištění nových sdělení ve stažených souborech je ve Wordu užitečná funkce automatické porovnání dvou dokumentů. Během okamžiku zjistíte, co bylo přidáno do dokumentu oproti originálu. Více o tom na webu: https://jnp.zive.cz/jak-automaticky-porovnat-texty-ve-wordu .

Nemáme pouze fyzické tělo, ale i ducha a duši:

Nebeské studio www.andele-nebe.cz uvádí (odkazy):

           ROZHOVOR IVO BENDA – ŽÍT POZITIVNĚ A VE ZDRAVÍ – CESTY K SOBĚ (INTERNETOVÁ TV) – NOVINKA – R.2018.

           Rozhovor o Vesmírných lidech – Sil Světla

           VESMÍRNÉ BÁSNĚ

           Značný zájem o přednášky IVO A BENDY, které byly vždy uskutečněny na pozvání zájemců.

K výše uvedeným přednáškám dodávám toto:
VAROVANÍ: dejte si pozor např. na pana Vojtíška Zdeňka (Společnost pro studium sekt a náboženských směrů) ale i jiné lidi, manipuluje s desítkami novinářů a pracovníků školství celé České republiky. Przní informace o Vesmírných lidech ( „nebezpečná sekta“). Viz také sdělení v knize Rozhovory s poučením od mých přátel z vesmíru IV. díl – sdělení 1139. Další více v MENU na webu: nas-sen.cz – Ovládací programy sil temna. Toto nejsou obviňující informace, ale odhalující, a cítím povinnost informovat lidi o tomto, když to mnoho lidí zatím nedokázalo zveřejnit, především, aby byli OSTRAŽITÍ a aby se dokázali poučit. Mimo jiné je dobré mít stále na paměti, když přijímáte jakékoliv informace, tak si postupně otvíráte srdce a nebo naopak si ho zavíráte. Záleží na tom, jestli hlavně svým srdcem (také rozumem a logikou) odhalíte pravdu nebo lež, ovládání a manipulaci. Když odhalíte lež a nepřijmete jí do svého srdce, tak jste zkoušku splnili. Z důvodu toho, že jsme na této planetě, podstupují všichni denně tisíce zkoušek, takže se každý musí rozhodnou, ano nebo ne.

Má zkušenost je taková, že jsou mezi lidmi psychopati a bez citu, chybí jim určitá centra v mozku, mají minimální empatii. Je třeba těmto lidem nedávat žádnou podporu, jde jim pouze a jenom pouze o zotročení lidí, i když to mohou dělat nevědomě, je to jejich program. Tento program si mohou prací na sobě změnit, ale většina zatím nechce, to je dnešní stav – 14.3.2017.

Nastal čas informovat lidi o Značném OVLÁDÁNÍ drtivé většiny 7 miliard lidí:

           OVLÁDÁNÍ LIDSTVA ORGANIZACEMI

           Žárovková konspirace | Příběh plánovaného zastarávání / The Light Bulb Conspiracy

           Druhé naléhavé varování lidstvu podepsalo 15 tisíc vědců: Přestaňme si ničit planetu

Ostatní:

Zaměstnání (co kdo zaseje, to také sklidí. Zrno se odděluje od plev):


Největší disharmonie u většiny lidí se stává z toho, že jsou nespokojeni v zaměstnání. Doporučuji všem lidem, kteří si to zvolí, nesetrvávat a zbytečně neprodlužovat zaměstnání, které vás nenaplňuje, kde si nerozumíte se šéfy a s kolegy, už nemluvím ani o šikanování, přidávání práce (přepracování) a nedostatečném ocenění. Toto vše vede postupným procesem k úplnému zotročení vás a nikoho jiného, ale hlavně postupně a nenápadně vaše disharmonie se zvětšuje každým měsícem a rokem. Jde o to, že vaše vnitřní já chce něco jiného a vaše vnější já také dělá něco jiného. V tomto případě po čase zákonitě musí přijít nemoc. Tato disharmonie, myšlenky a emoce, jestliže trvají delší dobu, promění se v bloky ve vašich tělech, kde nemůže proudit potřebná energie. Tyto bloky vedou až do fyzického těla, kde nastává problém – nemoc. Proto je vždy dobré na nic nečekat a hledat zaměstnání, třeba i vícekrát, co vás naplňuje a dělá vás šťastným, potom je to život a ne neživot, neboli mrtvý život. Myslím si, že pro toto jednání je nejaktuálnější doba. Když jsou šéfové podniků více a více agresivnější, prostě jim ukažte záda, jak jsem to udělal já, když jim podnik bude krachovat a může na ně přijít i odplata (nemoci a problémy všeho druhu, dle zákona odrazu – co vysíláš, to se ti vždy vrátí), tak se nad sebou možná zamyslí. Když Prvotní Stvořitel všeho a všech vyživuje a stará se o rostlinku, tak proč by vám, jako vyšší bytosti, nedal podporu a rady k přežití. Samozřejmě vše má své následky a důsledky, co vše děláš, to se ti vrací jako bumerang. Takže je zde na planetě 100 %-tní spravedlnost, a ne že není. Nejlepší pochopení jsou prožitky na vlastní kůži. Toto je má zásadní rada do života. I má zkušenost je taková. Mimo jiné, neshody mezi mnou a mými šéfy už došly do takového bodu, už naše názory byly tak diametrálně rozlišné, že už nešlo nic vrátit nazpět. Řekl jsem si toto, že už mne zaměstnavatel nepotřebuje (ani já už jsem je nepotřeboval) a odešel jsem z hodiny na hodinu, a už mne tam nikdo neviděl.
Lidé na planetě Zemi jsou v současné době mimořádně líný druh. Zbavují se své moci ve prospěch kohokoli, kdo pro ně něco udělá, ať už je to jejich šéf nebo jejich manželka či manžel. Zas a znovu se vzdávají své moci. Aby se lidé obrátili sami k sobě, k tomu potřebují, aby jisté události způsobily, že budou muset řídit svůj život. Některé změny z nich budou šokující, podle toho, kolik šoku ten který člověk potřebuje, aby přepnul své vědomí do jiného paradigmatu. Šok nemusí nutně znamenat zničení. Může to prostě být metoda, jak změnit způsob nahlížení reality. Když jste něčím šokováni, nemůžete uchopit realitu stejným způsobem, jako ještě před okamžikem. Přijde nenadálá rána do žaludku a všechno se změní. Život jednotlivců a ve světě ještě čeká mnoho šoků, a nejen jednoduchých na národní úrovni. V jejichž důsledku se reality budou zdánlivě hroutit jen těm, kdo potřebují, aby se jejich reality rozpadly.

ČESI JSOU V KANCELAŘI UNAVENI Z NEDOSTATKU DENNÍHO SVĚTLA (já jsem zažil zase nepříjemné světlo a mimo jiné i bolest očí, na nic jsem nečekal a odešel jsem z práce z hodinu na hodinu po 35 letech, už mne tam nikdo neviděl. Když začnete kalkulovat, tak se může stát že místo klidu si zažijete bolesti):

BESTSELLER: JOHANN HARI – LOST CONNECTIONS:

Za deprese nemůže chemie v hlavě, tvrdí bestseller. Většina z nás se cítí v pasti kvůli práci(viz článek: https://wave.rozhlas.cz/za-deprese-nemuze-chemie-v-hlave-tvrdi-bestseller-vetsina-z-nas-se-citi-v-pasti-7175954 )

„Vaše deprese má důvod. Nemáte ji kvůli nízké hladině nějaké látky v mozku, lidé jsou nešťastní, když nejsou uspokojeny jejich psychologické potřeby a to jde v naší kultuře těžko,“ tvrdí novinář Johann Hari ve svém druhém bestselleru Lost Connections (Ztracené spojení). Spojení prý schází mimo jiné mezi vědeckou obcí, která ví, že nárůst depresí má společenské důvody.
Hari ve svých veřejných vystoupeních zdůrazňuje, že stejně jako lidé potřebují k životu jídlo, pití, vzduch a tak dále, mají také psychologické potřeby. „Musím cítit, že mě lidé kolem mě vnímají, že mám nějakou hodnotu, že mám autonomii, kontrolu nad svým životem a budoucnost, která dává smysl. Naše společnost tohle všechno přestává být schopná zajišťovat.“ Nejdůležitější je podle bývalého přispěvatele Independentu a Huffington Post věnovat pozornost výzkumům, které se týkají práce. „Jen asi 13 % lidí v naší kultuře má svou práci většinu času rádo,“ říká v televizi Al Jazeera. „63 % je zvyklých si práci nějak odkroutit, 24 % ji nesnáší. To znamená, že 87 % lidí nemá rádo něco, co dělá většinu času.“
Hari zdůrazňuje a píše ve své knize, že náš momentální stav způsobila ztráta přátelského sousedského prostředí, možnosti profesionálního naplnění a ‚uznání‘ našich traumat. Proto potřebujeme najít způsob, jak tato ztracená spojení navázat.

           Češi bojují v kancelářích s únavou, často je na vině nedostatek světla (odkaz)

Komentář k zajímavému a poučnému článku (viz níže): Češi prozřeli: Všichni jsme chudí. Až se lidé konečně probudí a uvědomí si, do čeho se postupně dostali a stále více dostávají svým konáním a jednáním, že jsou větší otroci, tak se jejich životy změní, dříve ne. A ještě dodávám, když chtějí dobrovolně být v tom bahně, tak ať tam jsou, je to jejich dobrovolné rozhodnutí, ale změna je vždy možná. Čím déle své rozhodnutí budou prodlužovat, tím to pro ně bude bolestivější. Svoboda není samozřejmost, je třeba si to uvědomit, za svobodu se musí bojovat. Toto je fakt. Zdá se mi, že lidé mají v genech stále socialismus a myslí si, že se o ně někdo postará, také proto jsou na západě lidé jiní než u nás:

           Češi prozřeli: Všichni jsme chudí (odkaz)


Jestliže člověk ve svém okolí rozpoznal psychopata, tak má z poloviny vyhráno. Může dělat další kroky které ho povedou k šťastnějšímu životu. Psychopat v širším slova smyslu je porucha osobnosti obecně, což kromě antisociální poruchy může zahrnovat i například narcistickou, paranoidní, vyhýbavou, závislou, hraniční osobnost a další, je jich mnoho. Rozpoznat psychopata má velikou šanci ten člověk, který je citlivější. Soucítění, vcítění se a porozuměním emocím a motivům druhého člověka se označuje slovem Empatie. Psychopat používá vnitřní ovládání a vnější ovládání – viz v MENU: ODKAZY – důležité: OVLÁDACÍ PROGRAMY SIL TEMNA.pdf. Já jsem osobně např. rozpoznal v životě lidi, kteří jsou psychopati na ovládání druhých lidí a touží např. tak po majetku, že nemají žádnou nebo minimální empatii k druhým lidem, např. se dají potkat v zaměstnání, ale i kdekoli jinde. Vy takového člověka nemůžete předělat, on se musí chtít sám změnit, proto je nejlépe jak píši výše, např. odejít ze zaměstnání, rodiny apod., na nic nečekat. Je třeba se rozhodnout, záleží pouze na vás, vy žijete svůj život, nežije ho za vás někdo jiný. To je třeba stále mít na paměti, ať vám říká kdokoliv cokoliv.

Věk lidí:


Ještě jedna má zkušenost a jak vidím okolo sebe u další drtivé většiny lidí v uvedeném věku. Ve škole nikoho neučili, co přijde nad 40 a 50 let věku lidí. Drtivá většina lidí si v mládí myslí toto: mne se nic nemůže stát a já mám stále síly dost a bude to tak pořád. Omyl, co si lidé nastřádají do věku 40 a 50 let, to se vše zúročuje a nese následky. Jestliže se v mládí nestaráme o své tělo, duši a neposloucháme svého ducha tak přichází v uvedeném věku velice neblahé následky, proto je to o co těžší napravovat co jsme pokazili. Mladé tělo je stavěno tak, že toho vydrží dost a mozek se nechá tímto ukolébat a myslí si, že i ve stáří to tak bude, to je veliký omyl.

Lidská populace a její stav v r. 2017:


Objevila se tady celá nová generace mladých lidí, kteří jsou postižené genealogicky, mají zatížené geny od svých rodičů, nebo si je svým jednáním a konáním zatěžují. Nejvíce po roce 1990 v České republice začala nevídaným tempem fáze „doby jedové“ a doby novodobého otroctví a stresu – např. všemožného šikanování a obavy ze ztráty zaměstnání a jiné.
Hlavně od této doby, do těla lidí, se všemožnými způsoby dostávají jedy a to např. z potravin, ze vzduchu, z vody, očkováním – těžké kovy, chemie, modifikované potraviny a mnoho dalších, je jich tisíce. Dále lidem škodí Wi-Fi záření, elektromagnetický smog a mnoho jiného. Viz v MENU – ODKAZY – důležité.
Takže na tento svět přišli lidé, kteří mají zatížené geny a zákonitě mají mnoho nemocí. Tyto zatížené geny dále předávají svým potomkům. Tento trend se nezastavuje a „doba jedová“ se šíří jako morová epidemie geometrickou řadou.To neznamená, že si lidé sami nemohou změnit geny ze zatížených na nezatížené, negativní na pozitivní. Jak na to, tady to máte na www.nas-sen.cz
Většina lidí se hrne do této pasti dobrovolně, my tomu říkáme PAST NEGATIVNÍHO STAVU. Každý má svobodnou vůli a může každý ze své pozice, dle svých možností, pomáhat ostatním lidem k lepšímu a šťastnějšímu životu, tím zároveň pomáhá také sobě, tímto se vlastně vysvobozuje z pasti negativního stavu.

Film NÁŠ DOMOV – (Nosso Lar) – Brazílie, 2010. Krásný film o životě po životě – o tom, jak se lidé směřují dle svých voleb do odpovídajících světů. Je tu skvěle ukázána pomoc Andělů Nebes bytostem v nižších světech. Zobrazena je určitá úroveň zóny vymístění – temný svět (v menší míře) a určitá úroveň (město) v zóně umístění – Nebeském světě (ve větší míře) a samotný život v Nebi – život v lásce, harmonii, úctě, a nezištné práci pomoci bližním svým. Film je vřele doporučován milovanými Anděly Nebes. :

dobro_ktere_koname_nam_pomaha_dosahnout_vecnosti

Svědectví Angelica Elizabeth o papeži Janu Pavlu II, jak se ocitl v Pekle (viz níže video: PEKLO EXISTUJE):

Jmenuji se Angelica Elizabeth Zambrano Mora. Je mi 18 a studuji na „Colegio José María
Velazco Ibarra“, tady v „El Cantón, El Empalme, Ecuador“.
„Pane, co je to? Já nechci jít na to místo!“ Pán řekl: Tohle je tunel do pekla. Byl tam hrozný, odporný, nechutný smrad a já žádala: Ježíši neber mně tam. On odpověděl: „Dcero je to pro tebe nezbytně nutné jít tam a poznat to místo.“ Křičela jsem „Ale proč Pane, proč?“ A On řekl: ‚proto, abys mohla říci pravdu lidstvu; lidstvo hyne, je ztracené a je málo těch kteří přichází do Mého Království.“ Při tom, když to říkal, tak plakal. …………………
Pak mně Pán vzal na místo, na kterém byl velice známý muž. Až doposud jsem žila jako dvojmyslná mladá křesťanská dívka. Myslela jsem si, že každý, kdo zemře by měl jít do nebe; stejně tak kdo uctíval nějakou věc, by měl jít také do Nebe, ale mýlila jsem se. Když zemřel papež Jan Pavel II, moji přátelé a příbuzní mi říkali, že on šel do nebe. Všechny zprávy v televizi na Extra a hodně jiných místech říkali: „Papež Jan Pavel II zemřel, ať odpočívá v pokoji. On se nyní raduje s Pánem a Jeho anděli v Nebi“ a já jsem tomu všemu věřila. Ale já jsem jen podváděla sama sebe, protože jsem ho viděla v pekle, jak je mučen v plamenech. Podívala jsem se na jeho tvář, byl to Jan Pavel II! Pán mi řekl: „Podívej se Dcero, tento muž, kterého tam vidíš, je papež Jan Pavel II. On je tady na tomto místě, on je mučen, protože nečinil pokání.“ Ale já jsem se zeptala:“Pane, proč je tady? On kázal v církvi.“ Ježíš odpověděl: „Dcero, žádný smilník, žádný modloslužebník, nikdo, kdo je chamtivý a žádný lhář nezdědí Moje Království.“(Ef. 5:5) Já jsem odpověděla: „Ano, já vím, že je to pravda, ale já chci vědět proč je on tady, vždyť on kázal zástupům lidí!“ A Ježíš odpověděl: „Ano dcero, on řekl mnoho věcí, ale nikdy nekázal pravdu takovou, jaká opravdu je. On nikdy neříkal pravdu a on znal pravdu a ačkoli znal pravdu upřednostňoval peníze, před kázáním o spasení. On nenabízel pravdu, neříkal, že je peklo skutečné a ani neříkal, že nebe existuje. Dcero, nyní je zde na tomto místě”. Když jsem se dívala na toho muže, viděla jsem ohromného hada s ostny omotaného kolem jeho krku. Snažil se ho sundat dolů. Prosila jsem Ježíše: „Pane, pomoz mu!“……“ Pán ho pozoroval a řekl mu: „Ty jsi velice dobře věděl. Ty jsi věděl, že toto místo je opravdové… “ Pán řekl, „Podívej se dcero, ukážu ti život tohoto člověka.“ Ježíš mi ukázal velikou obrazovku, na které jsem mohla pozorovat, jak tento muž mnohokrát sloužil mše zástupům a jak lidé na tom místě byli modláři. Ježíš řekl: „Podívej se dcero, je mnoho modlářů na tom místě. Modlářství nespasí dcero. Já JSEM Jediný, kdo spasí a mimo Mne není spasení. Miluji hříšníka, ale nenávidím hřích dcero. Běž a řekni lidstvu, že je miluji a že potřebují přijít ke mně.“ Když Pán mluvil, viděla jsem, jak ten muž přijímal množství mincí a bankovek. Všechny z nich si nechával pro sebe. Měl tak mnoho peněz. Viděla jsem obraz toho muže, jak sedí na trůnu, ale viděla jsem také věci, které ostatní nevidí. I když je pravda, že tito lidé se nemají ženit, mohu vás ujistit, že si nevymýšlím: Tito lidé spí s jeptiškami a s jinými ženami! Pán mi ukázal, že tito lidé žijí ve smilstvu a Boží Slovo říká, že žádný smilník nezdědí Jeho Království. Když jsem to vše pozorovala, Pán mi řekl: „Podívej se dcero, všechno z věcí, které ti ukazuji, se neustále děje. Tak žijí a stále se to děje mezi mnoha lidmi, mezi mnoha kněžími a papeži to pokračuje.“…………….

VIDEO: Svědectví Angelica Elizabeth o papeži Janu Pavlu II, jak se ocitl v Pekle:

           VIDEO: PEKLO EXISTUJE

           VIDEO English: Angelica Zambrano testimony heaven and hell

           VIDEO Espaňol: TESTIMONIO ANGÉLICA ZAMBRANO

VIDEO: DUSEK – NENECHME SE ODVÁDĚT 1. a 2. část. JÁ DODÁVÁM – NENECHME SE OVLÁDAT:

           https://www.youtube.com/watch?v=34l62it_xck

           https://www.youtube.com/watch?v=bJY_E1MEPIQ&t=231s

VIDEO: Dušek – kdo nemá „diplom“, jako by nebyl:

           https://www.youtube.com/watch?v=tSZQdNQ2yTM

VIDEO: Ralph Smart: Jak odvápnit vaši šišinku mozkovou:

Dovednost šišinky mozkové a aktivace třetího oka (zapněte si TITULKY). Epifýza, nebo také šišinka mozková, je žlázou, která se nachází v našem mezimozku. Jedná se o malý nepárový orgán o velikosti 12×7 mm (zhruba jako fazole). Jedná se o endokrynní žlázu (žlázu s vnitřní sekfrecí) produkující hormony melatonin a endogenní halucinogen DMT (dimethyltryptamin). V některých kulturách byla šišinka označována jako „třetí oko“ a považována za hlavní sídlo ducha (k rozpuštění usazenin v těle já používám destilovanou vodu, kterou si sám vyrábím, viz v v MENU – Odkazy – KNIHA: Šokující pravda o vodě – Paul C. Bragg & Patricia Braggová):

           https://www.youtube.com/watch?v=tSZQdNQ2yTM

Horší než ZVÍŘATA: 12 ZEMÍ, KDE ŽENY NEPOVAŽUJÍ ZA LIDI ALE ZA ODPAD:

Hovoříme o zemích, kde ženy nejenže nemají žádná práva, ale jsou i dennodenně vystaveny násilí, a v některých případech dokonce riskují svůj život. Zde je seznam zemí, kde ženy nepovažují za lidi.Až si všichni toto srovnají v hlavě a hlavně srdcem tak se zase lidstvo posune dále, k duchovnější úloze, kde je jeho místo.

           Horší než ZVÍŘATA: 12 ZEMÍ, KDE ŽENY NEPOVAŽUJÍ ZA LIDÍ ALE ZA ODPAD

           ANDĚLÉ NEBE VARUJÍ PŘED OČIPOVÁNÍM A ZOTROČENÍM LIDÍ !

VIDEO: Co můžeme udělat s tím, co není správné?

           https://www.youtube.com/watch?v=tSZQdNQ2yTM

Doporučuji:

1)

Jednu z technik k očišťování, kterou používá Dr. Hew Len a Joe Vitale. Tento systém se jmenuje ho’oponopono. Je to tajná havajská technika stará tisíce let.Viz více odkaz:

           ho’oponopono – starodávná havajská technika

2)

Dynamickou chůzi. Správnou obuví a dynamickou chůzí si každý může napravit klouby a kosti v těle a potažmo i všech orgánů (vše je jeden celek). Vysvětlím klientovi a průběžně při praktikování této metody budu sledovat pozitivní změny, hlavně kloubů, které jsou často vyosené. Následně i orgánů, jejich zdravotní stav se zákonitě musí postupně uzdravovat. Toto nás trápí mnoho let a my nevíme proč. Viz více odkaz:

           Dynamická chůze

3)

Další – viz v MENU.

Person holding planet earth

Aktualizováno: dne 20.11.2017 ;

 Číselník přístupů zapnut 30.8.2014

ODKAZY – důležité

 

      Přihlašte se k odběru novinek zdarma : ODBĚR NOVINEK
(z odběru novinek se můžete kdykoliv odhlásit)

SEZNAM (MENU: 2. Odkazy – důležité):

– VICTORIA BOUTENKO – knihy
– PREDNÁŠKA SERGEIA BOUTENKA: JEDLÉ BURINY, BRATISLAVA 20.6.2014 (18.7.2014)
– Knihy Dr. Normana W. Walkera
– Ukázka z knihy Dr. Normana W. Walkera – PREVENCE RAKOVINY STŘEVA
– Tlustí, nemocní a téměř mrtví
– „Smrť prichádza z čriev a …, hovorí bývalá biochemička s viac ako 45-ročnou praxou
– (P)OTRAVINY -ŠOKUJÚCE VIDEO O ZELENINE A OVOCÍ Z LIDL – nákup 16.5.2017
– TEST (P)OTRAVINY – nákup v TESCO 14.5.2017
– Mouka, která způsobuje nádory v ledvinách a poruchu štítné žlázy
– Po čem nejen tloustneme, ale jsme po tom i dementní
– DVA DRUHY HMOTNÉ STRAVY A JEJÍHO TRÁVENÍ (ALEXANDER MICHAJLOVIČ UGOLEV)
– Teória adekvátneho stravovania A. M. Ugoleva
– V Holandsku je surová strava uznaná ako oficiálny spôsob liečenia rakoviny
– Kvašená zelenina a zelí
– Ivo Benda, Žít pozitivně a ve zdraví – Láska a moudrost vítězí
– OVLÁDACÍ PROGRAMY SIL TEMNA.pdf
– KNIHA: NACISTICKÉ KOŘENY ‘BRUSELSKÉ EU‘: Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki, Matthias Rath …
– LIDSKÝ SVĚT .pdf
– REZONANCNI POLE A GPZ – cca 60% NEMOCÍ jsou způsobené z těchto polí a GPZ
– Aštar Šeran – skupina Speer z Berlína – r 1956
– Kniha: JEDY Víme co jíme? William Reymond
– Pozor na geneticky modifikované potraviny. V těle působí jako antibiotika, varuje profesorka Strunecká
– Když zjistíte složení těchto 9 potravin, více je do úst nevložíte
– Jedy v jídle: glukózo-fruktózový sirup
– Slovenka ukazuje,koľko majú naše známe sladkosti v sebe kociek cukru. Posledné sladkosť obsahuje až …
– Co se stalo s pšenicí, že po ní všichni tloustneme?!
– Jak pasterizované mléko doslova ničí naše kosti zevnitř a živí rakovinu
– Švédská studie o škodlivém mléku
– NÁSLEDKY TEPELNĚ A PRŮMYSLOVĚ UPRAVENÝCH POTRAVIN NA KVALITU JÍDLA
– TED – Proč potřebujeme zdravé jídlo
– VIDEO – BYLINKOVÁ JULIETTA:
– PRAVDA O VITAMÍNU B12
– Světlo a denní rytmus
– Změny klimatu: jaro na severní polokouli přichází dřív (5.2.2017)
– Najnovšia štúdia zistila, že všetky skúmané vakcíny boli kontaminované! (viz níže studie)
– CZ-STUDIE KE KONTAMINOVANÝM VAKCÍNAM.pdf
– EN-STUDIE KE KONTAMINOVANÝM VAKCÍNAM.pdf
– RIZIKA OČKOVÁNÍ
– Zpověď předního psychiatra: pomáhal jsem vymýšlet ADHD coby nemoc
– BRITŠTÍ VĚDCI UZNALI: OČKOVÁNÍ NEFUNGUJE
– TĚŽKÉ KOVY
– OČKOVÁNÍ:JAK MI CHTĚLI OTRÁVIT DCERU HLINÍKEM
– Očkování dětí: více škody než užitku
– Nejsou vědecké důkazy? Nevadí, i tak lze vakcíny vinit z nemocí, rozhodl Soudní dvůr EU
– Pilotní porovnávací studie zdraví očkovaných dětí oproti neočkovaným ve věku 6. a 12. roků života v USA. Zásadní odborná studie o očkování! Studie prokázala, že neočkované děti jsou zdravější.
– Na lidech vyzkoušeno 600 kmenů očkovacích látek smíchaných se vzduchem… – mění vědomí člověka
– TOXICKÉ TEŽKÉ KOVY.pdf
– Kto to vlastne znečisťuje ovzdušie? Naozaj motoristi?
– Částice smogu se mohou dostat až do krve a ucpat tepny, tvrdí odborník
– KRYPTON Z ATOMOVYCH ELEKTRAREN
– Švajčiarsky klimatológ uverejnil prísne tajné správy, ktoré nikdy nemali byť zverejnené! To čo sa stane …
– Největší šanghajská společnost CEFC skupuje Česko
– Made in China CZ -dokument (www.Dokumenty.TV)
– Lidé jako čísla. Čínský Velký bratr testuje sociální kreditový systém
– Slovenka denne dochádza do práce mestskou dopravou: Spolucestujúcim dôchodcom to riadne natrela!
– Z Viedne cez Bratislavu do Pchjongjangu: Ako sa dostať do Severnej Kórey bez dozoru
– MARKUS ROTHKRANZ – živá strava – 20 let osobní zkušenosti
– KNIHY: UZDRAV SE SÁM – E-CZ a UZDRAV SVOJI TVÁŘ – E-SK
– Cvičení čchi – kung – Cvičení pro pět fází proměny
– cviceni-cchi-kung-pet-fazi-promeny
– PERMAKULTURA: KNIHA: Zahrada k nakousnutí podle Seppa Holzera
– Black Salve – Černá mast pro léčení rakoviny
– Globální změny aneb Svědectví půdy- 3 části s Prof. dr. Josefem Ruskem
– Rok 2015 je nejteplejší v historii s odchylkou 0,88 stupně Celsia
– Ohrozujú nás častice, ktoré vdychujeme až do krvi. Môžu za to dies. motory áut
– Kniha James V. Humble a kol.: MMS – Převrat v léčení nemocí 2, VIDEA a další (www.emms.cz, www.czmms.info)
– ŠOKUJÍCÍ PRAVDA O RAKOVINĚ
– Uvádím pouze část souborů, co najdete na www.co-jist.cz (DRUHY LIDSKÉ STRAVY, PŘEHLED ZDROJŮ …
– Helmuth Wandmaker – navazuje na N.W. Walkera Proč jíst živou stravu!
– PROČ JSOU ENZYMY V POTRAVĚ TAK DŮLEŽITÉ ?
– Další poznatek o živé stravě
– Cholesterolová lež s Dr. Dwight Lundell MD
– Sám přemýšlet a ne papouškovat
– CZ – Na jídle záleží / Food Matters
– EN – Food Matters – documentary film
– Potraviny z tramtárie
– Odkazy na GMO, herbicidy a jedy v tělech lidí
– Článek:nová studie dává do souvislosti GMO potraviny a rakovinu krve –Journal of Hematology …
– Sám sobě doktorem, Jiří Cingroš
– ŠVÉDSKÁ FIRMA OČIPOVALA ZAMĚSTNANCE
– INDIE ČELÍ SKANDÁLU S ÚNIKEM BIOMETRICKÝCH DAT O 135 MILIONECH OBČANŮ
– Kamery v práci? Za šmírování zaměstnanců bude až miliónová pokuta
– Orwellova noční můra se naplňuje. Kuvajt bude sbírat DNA občanů i turistů
– KANDIDÁT NA BRATISLAVSKÉHO ŽUPANA VARUJE PŘED POVINNÝM ČIPOVÁNÍM LIDÍ – také na: neocipuj-se.cz
– Konšpiračná teória sa mení na realitu: Boj proti hotovosti je závažnejší ako tušíme
– Co se tají aneb Vše bylo jinak. Američané v Plzni 1945
– ČLÁNEK: Inžinier z NASA šokoval svet: Videl som, čo som nemal, trojmetrového mimozemšťana!
– VIDEO: Inžinier z NASA šokoval svet: Videl som, čo som nemal, trojmetrového mimozemšťana!(9 Foot Alien …
– Odhalené dokumenty na Wikileaks dokazují, že západní politici jsou řízeni USA
– Jedinečný rozhovor se Cynthií McKinney o fungování ilegální stínové vlády, která řídí (nejen) Ameriku
– BĚŽENCE K NÁM ŽENOU VÁLKY, KDE SE BOJUJE ČESKÝMI ZBRANĚMI (srpen r.2015)
– HOVORY S BOHEM III, neobvyklý dialog, Neale Donald (část knihy)
– Mobbing:šikana na pracovišti,která se v Česku rozmáhá.Osobní zkušenost s ní má v Česku 16 procent …
– Teror v reťazcoch s potravinami
– Veľa práce za málo peňazí – Peugeot Trnava
– Predavačky v Košiciach kolabujú v práci. Pracovali aj vyše 12-hodín denne – bez príplatkov
– Emisní skandál Volkswagen v září roku 2015 (Automobilka Volkswagen přiznala, že software falšující …)
– CO KOLUJE PO NETU: Bilderberg zruší hotovosť !?! Tieto problematiky …
– ANDĚLÉ NEBE VARUJÍ PŘED OČIPOVÁNÍM A ZOTROČENÍM LIDÍ !
– vegetarian.cz
– Vegetariánská kuchařka – vegetariánství v teorii a v praxi (300 receptů)
– Svitky od Mrtvého moře (také se nazývají Kumránské svitky) a Starověký spis v sanskrtu odhaluje 9 …
– Zpověď neurochirurga: život po životě existuje!
– Univerzální život
– MARTINA NAVRÁTILOVÁ – Rostlinná strava je nejlepší (délka: 00:03 min)
– www.nebeska-univerzita.cz
– Odkud fouká Chemtrails – Český dabing + Titulky
– Biochemik potvrzuje smutnou praxi: 17 let jsem vyvíjel směsi pro chemtrails
– Jan Hnízdil – Zaříkavač nemocí
– Bezdomovec Pavel děkuje všem za pomoc!
– Delfín – inteligentní léčitel s duší záchranáře (článek)

1)

a) VICTORIA BOUTENKO – knihy:

Zelená pro život – CZ, Zelená pre život – SK: kniha obsahuje vysvětlení PROČ ZELENÉ SMOOTHIES, SPRÁVNÁ STRUKTURA ŽIVÉ STRAVY – S VELKÝM PODÍLEM MIXOVANÉ TMAVÉ LISTOVÉ ZELENINY V POMĚRU 40 % K CELKU, recepty a živiny RAW stravy.

12 kroků k syrové stravě – CZ, 12 krokov k surovej strave – SK: kniha obsahuje hlavně psychologii přechodu k živé stravě a celkovou kvalitní životosprávu člověka.

ZELENÉ SMOOTHIE – REVOLUCE VE VÝŽIVĚ – CZ, ZELENÉ SMOOTHIE – REVOLÚCIA VO VÝŽIVE – SK: 200 revolučních receptů zdravé výživy – ZELENÉ SMOOTHIE.

b) PREDNÁŠKA SERGEIA BOUTENKA: JEDLÉ BURINY, BRATISLAVA 20.6.2014 (18.7.2014):

Prednáška Sergeia Boutenka v plne dĺžke so slovenským prekladom nás nielen obohatila informáciami o liečivej sile divoko rastúcich rastlín a bylín, ale aj pobavil vtipnými príhodami zo života rodiny Boutenkovcov. Užiste si aj vy prednášku ktorá sa konala v hoteli Devin dňa 20.6.2014.

obrazek_co_jist_kristina

2)

             Knihy Dr. Normana W. Walkera

Průkopník živé stravy, dožil se 118 let ve zdraví a aktivitě do roku 1986. Povoláním lékař léčil v malé klinice „nevyléčitelné“ lidi s problémy hlavně trávicího ústrojí. 5 knih ke stažení .PDF v odkazu, některé z knih jsou papírově v prodeji v knihkupectví v CZ a SK jazyce.

image

Ukázka z knihy Dr. Normana W. Walkera – PREVENCE RAKOVINY STŘEVA:

            Normální, abnormální a těžce narušené tlusté střevo

            Tlustí, nemocní a téměř mrtví

            „Smrť prichádza z čriev a …, hovorí bývalá biochemička s viac ako 45-ročnou praxou

            (P)OTRAVINY -ŠOKUJÚCE VIDEO O ZELENINE A OVOCÍ Z LIDL – nákup 16.5.2017

            TEST (P)OTRAVINY – nákup v TESCO 14.5.2017

            Mouka, která způsobuje nádory v ledvinách a poruchu štítné žlázy

            Po čem nejen tloustneme, ale jsme po tom i dementní

2a)

DVA DRUHY HMOTNÉ STRAVY A JEJÍHO TRÁVENÍ

OBRAZEK_UGOLEV

Podrobnosti najdete na www.co-jist.cz v souboru DRUHY LIDSKÉ STRAVY – pod bodem č. 156 – DVA DRUHY HMOTNÉ STRAVY A JEJÍHO TRÁVENÍ. Nebo také níže.

            Teória adekvátneho stravovania A. M. Ugoleva

2b)

            V Holandsku je surová strava uznaná ako oficiálny spôsob liečenia rakoviny

holansko_syrova_strava

2c)

Kvašená zelenina a zelí bez soli:

Pickles je vlastně zkvašená zelenina. Je to ideální způsob uchování zeleniny pro zimní období ale i jiné období. Bakterie mléčného kvašení jsou výborným konzervantem a zelenina si díky jim uchová řadu vitaminů a minerálů. Mléčné kvašení výborně podporuje imunitu, krev, čistí trávicí trakt a podporuje zdravou střevní mikroflóru a regeneruje jaterní tkáň. Díky ní do těla vstupuje řada enzymů a ty regenerují buňky. Výborné jsou ke kvašení kameninové hrnce – výrobce je Výrobné družstvo, Šamotka Hrnčiarske Zalužany, Sušianska ulica 200, 980 12 Hrnčiarske Zalužany. Tyto výrobky se dováží i do České republiky – jeden jsem si koupil – viz níže obrázek. Princip kvašení je následovný, hrnec na kvašení musí mít žlábek na vodu kolem jeho víka, ten se zalije vodou (pozor, na trhu jsou i hrnce bez žlábku) a tím se dosáhne vzduchotěsného uzávěru. Ven se dostávají plyny z kvašené zeleniny, ale dovnitř se nic nedostane, zabrání se tím zkažení potraviny. Celý postup a různé druhy kvašení najdete na internetu nebo v níže uvedené knize. Dřívka k upevnění Vám pomůžou při udržení zeleniny a zelí. Před použitím je namočte na chvíli do vody, vložte do sklenice – nejlépe dva nebo tři kusy křížem – napruží se mezi stěnami 5l sklenice nebo kameninového hrnce a udrží tak potraviny ve vodě bez toho, aby osychaly. Materiál: buková dýha. Rozměry: 16×4 cm. Sada 10.
kamenina


Od října r.2017 do dnešního dne (14.12.2017) jsem už naložil 50 kg zeleniny nebo zelí. Stále se v kvašení zeleniny zdokonaluji. Kdo nemá kvašák a chce kvašené zelí nebo zeleninu, tak se může ozvat. Je to chutné, ale hlavně zdravé. Upřednostňuji hlavně nakládání BIO zeleniny.

kvasena-zelenina-pro-zdravi-a-vitalitu

3)

            Ivo Benda, Žít pozitivně a ve zdraví – Láska a moudrost vítězí – natočeno leden 2018:

Pan Benda v rozhovoru mimo jiné také sděluje o zdravém jídle (www.co-jist.cz), jak se chovají pseudovědci a mnoho jiného o zdravém a kvalitním životě. Je to výborná nová přednáška a doporučuji ji každému ke zhlédnutí.

ANDELE-NEBE.CZ

3a)

            Barometr chování

Milí lidé, dle BAROMETRU CHOVÁNÍ, v ostatních odkazech a sděleních zde na těchto stránkách (po nastudování a praktikování), můžete měnit svojí pozici, svůj dosavadní stav k vaší lepší kvalitě života, která se celkově zlepšuje nebo zhoršuje dle vašich voleb (jde o všemožné vaše problémy a nemoci a nebo opak tohoto).

3b)

           OVLÁDACÍ PROGRAMY SIL TEMNA.pdf

           KNIHA: Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki, Matthias Rath a August Kowalczyk: NACISTICKÉ KOŘENY ‘BRUSELSKÉ EU

Walter Hallstein byl architektem poválečného světa, který byl kontrolován koalicí nacistů a Kartelu. Jediným cílem bylo nastavit podmínky budoucího ekonomického a politického světa tak, aby odpovídaly jeho představám světa po vítězství koalice nacistů a Kartelu ve 2. světové válce. Nacistický ‘Velkoprostorový Kartel‘ – Vzor pro strukturu a funkci ‘bruselské EU

           LIDSKÝ SVĚT .pdf

            REZONANČNÍ POLE A GPZ (ELEKTROSMOG) – cca 60% NEMOCÍ jsou způsobené z těchto polí a GPZ

3c)

            Aštar Šeran – skupina Speer z Berlína – r 1956

Skupina Speer r. 1967 v Berlíně dala důležité svědectví a poznatky na mnoho let dopředu, sdělení jsou stále aktuální. Telepatické spojení s Andělem Světla Aštarem Šeranem (duchovní bytost vyššího vědomí).

4)

              Kniha: JEDY Víme co jíme? William Reymond

V knize William Reymond bravurně odhaluje, to co se za uplynulých 30 let změnilo v celém světě v jídelníčku lidí. Proč značně ztloustlo převážně obyvatelstvo v USA a proč se tato epidemie šíří do celého světa.
V knize odhaluje chemickou látku HFCS 42 (látka HFCS 42 je také obsažena v glukózo-fruktózovém sirupu), která se používá řadu desetiletí místo cukru ve většině potravin, hlavně v USA ale už delší dobu i u nás, jak tato látka velice škodí organismu a nemoci z této látky. Chemická látka HFCS 42 je vyráběna z modifikované kukuřice. Francouzká studie odhalila, že geneticky upravená kukuřice způsobila krysám veliké nádory a narostly jim orgány (viz ČESKÁ INSPEKCE ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ – www.cizp.cz. Dále odhaluje značnou škodlivost velkochovů a mnoho jiného.
Velice poučná kniha a hlavně odhaluje negativní stav a jejich přisluhovače, kteří stále více a více ovládají většinu nevědomého lidstva. Je třeba si dát velmi dobrý pozor na pomatené a zlovolné lidi, kteří se řídí pravidlem ega, nadřazeností a chamtivostí.

            Pozor na geneticky modifikované potraviny. V těle působí jako antibiotika, varuje profesorka Strunecká:

Mimo jiné, je v článku uvedeno následující. Už se přišlo na to, že geneticky upravované potraviny jsou zdraví škodlivé.
Jenomže se mezitím zjistilo, že člověk má ve svých střevech obrovskou populaci bakterií, takzvaný mikrobiom. Tvrdí se, že máme ve střevech až 100x víc buněk bakterií než je buněk našeho těla. Čili že ten svět bakterií asi stokrát převyšuje naše buňky a tento mikrobiom člověk potřebuje k tomu, aby byl zdravý.
Díky němu tělo vyrábí vitamíny a různé aminokyseliny. Bakterie ovlivňují kdeco a dokonce prý ovlivňují i náš mozek, jací jsme. I jestli jsme hubení, nebo jestli jsme tlustí. Tyto geneticky modifikované organismy ničí ty bakterie, které mají tu šikimátovou dráhu, takže člověk, který sní geneticky modifikovaný organismy, tak jako by dostal kůru antibiotik. Má v těch střevech zničené bakterie. To je jedna věc.
A druhá věc je ta, že rostliny, které jsou takto vypěstované, tak mají prudce snížený obsah manganu, takže my v té rostlinné stravě máme nedostatek tohoto prvku. Už jsem viděla rozsáhlou publikaci amerických autorů, kteří ukazují celou širokou síť, co všechno v člověku může ovlivnit a způsobit nedostatek manganu. Zase se jedná o nemoci všeho druhu.

Když zjistíte složení těchto 9 potravin, více je do úst nevložíte

Jedy v jídle: glukózo-fruktózový sirup

Slovenka ukazuje, koľko majú naše známe sladkosti v sebe kociek cukru. Posledné sladkosť obsahuje až 50 gramov CUKRU!

Co se stalo s pšenicí, že po ní všichni tloustneme?!

            Jak pasterizované mléko doslova ničí naše kosti zevnitř a živí rakovinu:

            Švédská studie o škodlivém mléku:

Celkem cca 40 let mého života okolo mne byli takové zprávy, že ten odešel z tohoto světa na tuto a na tuto nemoc, toto stále pokračovalo. Já jsem jim neuměl poradit, a to z jednoduchého důvodu, protože „vědci“, sdělovací prostředky a různá loby, sdělovali lidem mylné informace. Ale dnes je situace, aspoň v tom jiná, že si můžeme vše vyhledat na internetu. Jsem velmi rád, že vám mohu poradit, jak zdravě žít a dožít se ve štěstí a zdraví vysokého věku bez bolestí a problémů. Viz výše článek: Jak pasterizované mléko doslova ničí naše kosti zevnitř a živí rakovinu a odkaz na Švédskou sdudii.

            NÁSLEDKY TEPELNĚ A PRŮMYSLOVĚ UPRAVENÝCH POTRAVIN NA KVALITU JÍDLA

4a)

            TED – Proč potřebujeme zdravé jídlo:

5 minutové video, ve kterém jedenáctiletý kluk vysvětluje proč potřebujeme zdravé jídlo, problematiku genetické modifikace a biopotravin. Dále chemie v zemědělství, půda už je natolik vyčerpaná, že má velice málo živin a pod. Ale hlavně Birke Baehr uvádí, jak se každý může podílet na zlepšení svého zdraví i ostatních lidí. TED – (Technology, Entertainment, Design) je každoroční konference s heslem „myšlenky, které stojí za rozšíření.

            VIDEO – BYLINKOVÁ JULIETTA:

Inspirující, lyrický portrét života a díla Julietty de Bairacli Levy – bylinkářky, spisovatelky, chovatelky afghánských chrtů, přítelkyně Cikánů, cestovatelky, zapisovatelky bylinné moudrosti, ochránkyně zvířat a průkopnice celostní veterinární medicíny. Více než 70 let žila Julietta s Cikány, kočovníky a venkovany světa a od těchto lidí žijících blízko přírodě se učila léčivému umění, a také se učila od přírody samotné.

4b)

            PRAVDA O VITAMÍNU B12

4c)

Světlo a denní rytmus

Změny klimatu: jaro na severní polokouli přichází dřív (5.2.2017)

4d)

        Najnovšia štúdia zistila, že všetky skúmané vakcíny boli kontaminované! (viz níže studie)

             CZ-STUDIE KE KONTAMINOVANÝM VAKCÍNAM.pdf

             EN-STUDIE KE KONTAMINOVANÝM VAKCÍNAM.pdf

            RIZIKA OČKOVÁNÍ

            TĚŽKÉ KOVY

            OČKOVÁNÍ:JAK MI CHTĚLI OTRÁVIT DCERU HLINÍKEM

            Očkování dětí: více škody než užitku

            Nejsou vědecké důkazy? Nevadí, i tak lze vakcíny vinit z nemocí, rozhodl Soudní dvůr EU


Pilotní porovnávací studie zdraví očkovaných dětí oproti neočkovaným ve věku 6. a 12. roků života v USA. Zásadní odborná studie o očkování! Studie prokázala, že neočkované děti jsou zdravější:


Bombastická správa! Štúdia preukázala že neočkované deti sú zdravšie
(Původní název: BOMBSHELL: Study Proves Unvaccinated Children Are Healthier Studies put to question the safety of current vaccination practices. Zdroj: Infowars.com – May 6, 2017):
VIDEO SK:
www.youtube.com/watch?time_continue=169&v=7LTOrdDDOiI
( www.infowars.com/bombshell-study-proves-unvaccinated-children-are-healthier/ )
Web Neziskové organizace:
CMSRI Children’s Medical Safety Research Institute:
www.cmsri.org/cmsri-funded-research/
Pilotní srovnávací studie o zdraví vakcinovaných a nevakcinovaných 6- až 12letých amerických dětí (Pilot comparative study on the health of vaccined and unvaccinated 6- to 12-year-old U.S. children ):
Ke stažení v PDF:
www.cmsri.org/wp-content/uploads/2017/05/MawsonStudyHealthOutcomes5.8.2017.pdf
Bez stažení-https://archive.fo/leoEn (stránky jsou uvedeny na konci videa)

            Zpověď předního psychiatra: pomáhal jsem vymýšlet ADHD coby nemoc.

            Na lidech vyzkoušeno 600 kmenů očkovacích látek smíchaných se vzduchem…mění vědomí člověka

            BRITŠTÍ VĚDCI UZNALI: OČKOVÁNÍ NEFUNGUJE

            TOXICKÉ TEŽKÉ KOVY.pdf

4e)

            Kto to vlastne znečisťuje ovzdušie? Naozaj motoristi?

            Částice smogu se mohou dostat až do krve a ucpat tepny, tvrdí odborník

Obrazky k výše uvedenemu článku ( díky speciálnímu elektronovému mikroskopu se objevili ve vzorcích vzduchu z Brna i jehlicovité pevné částice sádrovce – menší než 10 μm, které vznikají například při spalování uhlí). Tyto velice škodlivé částice se dostávají až do krve a buněk. Při větším množství škodlivých částic může selhávat imunitní systém, schopnost pohlcovat částice – fagocytóza. Kvůli znečištění ovzduší jemným prachem zemře každý rok předčasně přes 500 Pražanů a v celém Česku jde ročně o 10 tisíc až 12 tisíc lidí – r. 2017 (Zdroj: https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/kvuli-znecistenemu-ovzdusi-umiraji-predcasne-stovky-prazanu_438967.html):

            Obrazek 1 (další obrázky ve výše uvedeném článku)

            KRYPTON Z ATOMOVYCH ELEKTRAREN

            Švajčiarsky klimatológ uverejnil prísne tajné správy, ktoré nikdy nemali byť zverejnené!

5a)

            Největší šanghajská společnost CEFC skupuje Česko.

V ČR BANKY A POJISTOVNY MAJÍ STÁTY EHS, TĚŽKÝ PRŮMYSL INDOVÉ, LEHKÝ PRŮMYSL NĚMCI, VODÁRNY FRANCOUZI, KARLOVY VARY RUSI, DIVIDENDY A ZISKY KONČÍ MIMO ČESKO.

TÉŽ SEM VSUPUJE 1 ČÍNSKÁ BANKA – BANK OF CHINA, KTERA MÁ NAPŘÍKLAD V ITÁLII PO 5 LETECH PŮSOBENÍ OBROVSKÝ SKANDÁL – PRAČKA NA ŠPINAVÉ (KRADENÉ) PENÍZE. Náš prezident p. Zeman jim posvětil vstup do ČR.

OBČANÉ PRACUJÍ PRO ZAHRANIČNÍ FIRMY – TY JE DŮKLADNĚ ZAPŘÁHLY, A OBČANÉ ČESKA JSOU VLASTNĚ JEJICH OTROCI (viz např. dokument – Made in China). TYTO FIRMY HRAVĚ ZAPŘÁHNOU DO SVÉHO OTROCKÉHO SYSTÉMU I MIGRANTY. MY NE, MY TO NEDĚLÁME A NEUMÍME. TAKTO SE U NÁS VYVÍJÍ OTROCKÁ ČIPY OVLÁDANÁ PSEUDOSPOLECNOST, KDE UZ SE NIKDO NESMĚJE A NERADUJE.

            Made in China CZ -dokument (www.Dokumenty.TV)

            Lidé jako čísla. Čínský Velký bratr testuje sociální kreditový systém:

Každý, kdo NEUDĚLÁ NIC proti tomuto systému, SI JEJ VYZKOUŠÍ NA VLASTNÍ KŮŽI, A TAK POZNÁ, CO SI SVÝM NEGATIVNÍM – PASIVNÍM, LIKNAVÝM A NEROZHODNÝM POSTOJEM PŘIPRAVIL. BUDE NA TOM HŮŘ, NEŽ ZVÍŘÁTKA. Také v Bibli – Apokalypsa sv. Jana – je informace o tomto systému:„ A (bestie) učiní, že všichni, malí i velcí, bohatí i chudí, svobodní i nevolníci, dostanou znamení na pravou ruku a na čelo. Aby nikdo nemohl kupovat ani prodávat, jenom ten, kdo má znamení nebo jméno bestie, nebo číslo jejího jména (666).“ Řešní je na: www.neocipuj-se.cz

5b)

SK – JAK OTROČÍ MLADŠÍ LIDÉ – VELMI ZAJÍMAVÉ, MĚLO BY TO ZAJÍMAT POLITIKY, CÍRKEVNÍKY, MÉDIA A SOCIOLOGI, JAKÉ OTROKY Z NICH DĚLAJÍ !

           Slovenka denne dochádza do práce mestskou dopravou: Spolucestujúcim dôchodcom to riadne natrela!

5c)

DO SEVERNÍ KOREJE BEZ DOZORU A ZPĚT. ODKAZ NA ČLÁNEK NÍŽE:
SEVERNÍ KOREA je pokusná laboratoř negativního stavu. Z 23 miliónů (z toho 1,3 miliónů vojáků) lidí je jako ve vězení. Např. nemohou bez povolení jet z vesnice do jiné vesnice nebo města. Cokoliv poruší jsou odesláni na smrt do koncentračního tábora. Tuto zemi chrání totalitní státy jako Čína a Rusko, aby nemohly změnit tuto nelidskou situaci ostatní státy. Vlastně je to příprava na rozšíření totality po celém světě s moderními technologiemi – čipizací všeho a všech, už je o tom zmínka v bibli. Negativní stav – ještěři z temných světů si zkouší jak to bude probíhat v nedaleké budoucnosti (přidají k tomu očipování lidí a věcí), když lidé budou stále hluší a slepí a nezačnou pracovat k zlepšení svého stavu, každý jednotlivec sám na sobě. Ať toto konstatování nenechá nikoho na pochybách, že je toto fakt, že se negativní stav vice a více rafinovaně a pod záminkou svobody a falešných bohů a mesiášů etabluje více a více zde na Zemi a postupuje geometrickou řadou k ovládnutí všeho a všech.

           Z Viedne cez Bratislavu do Pchjongjangu: Ako sa dostať do Severnej Kórey bez dozoru.

6)

MARKUS ROTHKRANZ – živá strava – 20 let osobní zkušenosti:

KNIHY: UZDRAV SE SÁM – E-CZ a UZDRAV SVOJI TVÁŘ – E-SK

6a)

Cvičení čchi – kung – Cvičení pro pět fází proměny:

           cviceni-cchi-kung-pet-fazi-promeny

7)

PERMAKULTURA

            KNIHA: Zahrada k nakousnutí podle Seppa Holzera

 8)

            Black Salve – Černá mast pro léčení rakoviny

Autor této KNIHY Adrian Jones píše:
tuto knihu bych rád věnoval především odvážným lidem, připraveným převzít odpovědnost a kontrolu nad svým zdravím i svých blízkých, domácí zvířata nevyjímaje.

9)

            a) Globální změny aneb Svědectví půdy- 3 části s Prof. dr. Josefem Ruskem:

Bez života se podzemní říše hroutí, vysvětlil půdní biolog prof. RNDr. Josef Rusek, DrSc. z Ústavu půdní biologie při Biologickém centru AV ČR. Na zdravém fungování půdy, tedy i lesa, se podílí tisíce druhů mikrobů, obrovské množství mikroskopických půdních hub a půdních živočichů.

             b) Rok 2015 je nejteplejší v historii s odchylkou 0,88 stupně Celsia

Odchylky průměrných globálních teplot – období leden až srpen (v letech 1910 až 2015, ve stupních Celsia)

             c) Ohrozujú nás častice, ktoré vdychujeme až do krvi. Môžu za to dies. motory áut:

Čakanie na autobus MHD na frekventovanej ulici môže zabíjať. Autá spaľujúce naftu uvoľňujú nebezpečnú mikročasticu.

10)

Kniha James V. Humble a kol.: MMS – Převrat v léčení nemocí 2, VIDEA a další (www.emms.cz, www.czmms.info)

Jim Humble a kolektiv autorů předkládá v této knize dosavadní zkušenosti a poznatky, které se týkají látky s názvem MMS – Zázračný minerální doplněk pro 21. století. MMS se za 15 let, kdy Jim Humble náhodou v nouzi, objevil účinky oxidu chloričitého v jihoamerickém pralese, rozšířilo po celém světě. Pokud jste o MMS nikdy neslyšeli, začtěte se do této knihy a přemýšlejte při jejím čtení sami. MMS do roku 2014 použilo či používá na celém světě přes 10 milionů lidí. Drtivá většina z nich se pomoci MMS dostala ze svých běžných nemocí, ale je i obrovské množství lidí, kteří se uzdravili z velmi vážných nemocí. Pokud si myslíte, že to není možné, že by o tom váš lékař něco věděl, máte opět důvod tuto knihu přečíst.

           ŠOKUJÍCÍ PRAVDA O RAKOVINĚ

11)

Na uvedeném obsáhlém webu (www.co-jist.cz) najdete pravdivé a zajímavé informace co je s vaším Duchem, duší a fyzickým tělem a jak učinit nápravu pro zlepšení kvality života jednotlivce a celku. Samozřejmě, pouze pro ty, kdo si to volí.

            Uvádím pouze část souborů, co najdete na www.co-jist.cz:

– DRUHY LIDSKÉ STRAVY, zde najdete od bodu 1 (Jak funguje stravování u nás – 7,3 miliard lidí na planetě Zemi?) až po bod 19 (Prolhaná věda, zkorumpovaná farmacie).

– PŘEHLED ZDROJŮ LIDSKÉ STRAVY, zde najdete od bodu 1 (Norman W. Walker – průkopník živé stravy) až po pod 177 (Jóga v denním životě) + PŘÍLOHY – 17 bodů.

– Na uvedeném webu také najdete co je pozitivní stav a negativní stav (dosud lidem neznámé pojmy) – více v Novém Zjevení.

Soubory jsou doplňovány o nové poznatky, nic pozitivního nestagnuje, ale dochází ke stálé změně, k napředování k lepší kvalitě života.

12)

Helmuth Wandmaker – navazuje na N.W. Walkera        Proč jíst živou stravu!

           PROČ JSOU ENZYMY V POTRAVĚ TAK DŮLEŽITÉ ?

           Další poznatek o živé stravě

           Cholesterolová lež s Dr. Dwight Lundell MD

13)

Sám přemýšlet a ne papouškovat

14)

        CZ – Na jídle záleží / Food Matters.

Celý dokument se dá vyhledat na www.google.cz nebo si dokument stáhněte na https://uloz.to : Na jídle záleží Food Matters (2008)+ cz titulky.rar

Výpovědi amerických lékařů o živé stravě a zdraví – vysvětlení užitečnosti živých potravin. Jen 7 % amerických lékařů se trošku učilo o potravinách. Doba se mění, lidé berou tyto věci do svých rukou – díky internetu se mohou samostatně nezávisle vzdělávat a vyhledat si kvalitní informace o životosprávě a nejsou tak závislí na lékařích jako v minulosti.

        EN – Food Matters – documentary film.

With nutritionally-depleted foods, chemical additives and ourtendency to rely upon pharmaceutical drugs to treat what’s wrong with our malnourished bodies, it’s no wonder that modern society is getting sicker.

                    Potraviny z tramtárie

ONI VÁS OVLÁDAJÍ. GMO a herbicidy:

                    Odkazy na GMO, herbicidy a jedy v tělech lidí.

Článek: nová studie dává do souvislosti GMO potraviny a rakovinu krve – Journal of Hematology &
Tromboembolické nemoci:

Studie: nová studie, která zatím není v pozornosti médií, odhaluje GMO potraviny a rakovinou krve. Studii naleznete v tomto odkazu (článek o nové studii v odkazu – viz výše): http://www.gmoevidence.com/wp-content/uploads/2013/05/JHTD-1-104.pdf

                    Sám sobě doktorem, Jiří Cingroš

15)

         ŠVÉDSKÁ FIRMA OČIPOVALA ZAMĚSTNANCE

         INDIE ČELÍ SKANDÁLU S ÚNIKEM BIOMETRICKÝCH DAT O 135 MILIONECH OBČANŮ

Kam se hrabou stbáci. V koncentračním táboru vytetovali vězňům čísla. Dnešní fašisté jsou na vyšší technické úrovni, tak si otroky očipují. Nechceš čip? Za bránou stojí jiní, kteří neodmítnou.

         Čína buduje dokonalého Velkého bratra. Režim bude mít díky kamerám úplný přehled o pohybu osob:

Rozumní lidé by neměli podporovat Čínu v žádném segmentu.
Pan prezident Zeman je sem ještě zve a hostí je jako přátelé. Velká většina lidí si neumí prozatím představit, jaké bude mít následky očipování všeho a všech a těmito kroky to lidé podporují. Více na: www.neocipuj-se.cz

         Kamery v práci? Za šmírování zaměstnanců bude až miliónová pokuta

         Orwellova noční můra se naplňuje. Kuvajt bude sbírat DNA občanů i turistů

         KANDIDÁT NA BRATISLAVSKÉHO ŽUPANA VARUJE PŘED POVINNÝM ČIPOVÁNÍM LIDÍ – také na: neocipuj-se.cz

POVINNE_CIPOVANI_LIDI_BLASKO_WWW.NEOCIPUJ_SE.CZ

         Konšpiračná teória sa mení na realitu: Boj proti hotovosti je závažnejší ako tušíme.

16)

JEDNÁNÍ AMERIČANŮ SE NEMĚNÍ (pozor na USA – Vláda USA uzavřela smlouvy s mimozemšťany Sil temna za zády lidu – viz sdělení 36 na jas-nebe.cz, pod jejich taktovkou nám sem cpou násilnou formou stále jejich „pořádky“, toto trvá už mnoho desetiletí). :

a) Co se tají aneb Vše bylo jinak. Američané v Plzni 1945

b) ČLÁNEK: Inžinier z NASA šokoval svet: Videl som, čo som nemal, trojmetrového mimozemšťana!

b-1) VIDEO: Inžinier z NASA šokoval svet: Videl som, čo som nemal, trojmetrového mimozemšťana!(9 Foot Alien Spotted In Space Shuttle Cargo Bay )

           c) Odhalené dokumenty na Wikileaks dokazují, že západní politici jsou řízeni USA

           d)Jedinečný rozhovor se Cynthií McKinney o fungování ilegální stínové vlády, která řídí (nejen) Ameriku

 

BĚŽENCE K NÁM ŽENOU VÁLKY, KDE SE BOJUJE ČESKÝMI ZBRANĚMI (srpen r.2015).

V článku není uvedeno to nejdůležitější, že každé jednání a konání (příčina) má své následky – dle vesmírných zákonů (ne pozemských zákonů od politiků). To znamená, že ČR dodávala do ARABSKÝCH A LATINSKOAMERICKÝCH ZEMI ZA DIKTATU MOSKVY zbraně a dnes stále dodává (výše dle článku – odkaz), z důvodů hamounství a po mne potopa, hlavně že vydělám a druzí ať se postřílí. Proto dnes vidíte, to co vidíte. Velice jednoduchá pravda, takže není to třeba svalovat na jiné, ale na sebe, protože každý má svůj díl zodpovědnosti, ať větší a nebo menší a je třeba si položit otázku, co proti tomu dělám a nebo jsem dělal. ČESKOSLOVENSKO VYRÁBĚLO V 80. LETECH NEJVÍC ZBRANÍ NA OBYVATELE NA SVĚTE, ALE NIKDE SE O TOM NEPSALO – TO BYLO TAJEMSTVÍ. TEĎ UZ NENÍ.

17)

HOVORY S BOHEM III, neobvyklý dialog, Neale Donald (část knihy)

18)

LIDÉ SI STĚŽUJÍ NA OTROCKOU PRÁCI, ŠIKANOVÁNÍ a MNOHO HODIN V ZAMĚSTNÁNÍ ZA MIZIVÝ BRAK (málo peněz): VIZ NÍŽE VIDEA

a) Mobbing: šikana na pracovišti, která se v Česku rozmáhá. Osobní zkušenost s ní má v Česku 16 procent zaměstnanců.

b) Teror v reťazcoch s potravinami

c) Veľa práce za málo peňazí – Peugeot Trnava. Veľa práce za málo peňazí, málo dovolenky a zlé správanie zo strany nadriadených. Zamestnanci trnavskej automobilky vyjadrili nad touto situáciou v podniku jasný nesúhlas.

d) Predavačky v Košiciach kolabujú v práci. Pracovali aj vyše 12-hodín denne – bez príplatkov

Zaměstnavatelé v těchto i jiných případech, kde dochází k ovládání lidí, o násilné kradení jejich energií, uplatňují rafinované programy. Ne jenom v zaměstnání, ale i obecně, někteří lidé jsouce takové povahy, lidé mají nezřízenou schopnost se svou chvástavou drzostí odstrkovat každého, kdo je jiný, obracet dotyčného na svou lidskou víru, vlastní způsob a styl života. Viz dokument na youtube.com: Made in China (CZ titulky). Svobody postupně a rafinovaně ubývá (aby si toho lidé nevšimli) na celém světě, kdo neudělá nic proti tomuto naplánovanému systému, sám si to vyzkouší na vlastní kůži a bude na tom hůř než králíčci – viz petice proti čipové totalitě na neočipuj-se.cz. Nic se neděje samo, za vším stojí naše jednání, myšlení, cítění a pod. Vše má svojí odměnu nebo odplatu.

d) Emisní skandál Volkswagen v září roku 2015 (Automobilka Volkswagen přiznala, že software falšující výsledky emisních testů se týká 11 milionů aut po celém světě.

Po hlubších změnách v podnikové struktuře volal i šéf odborů Volkswagenu Bernd Osterloh. „Potřebujeme změny v naší podnikové struktuře. Do budoucna potřebujeme klima, v němž se problémy nebudou skrývat, nýbrž kde budou otevřeně komunikovány s nadřízenými. Potřebujeme kulturu, v níž se budeme moci a smět se svým nadřízeným přít o to, která cesta bude nejlepší. Potřebujeme kulturu, v níž budou všechna oddělení – napříč všemi oblastmi – spolupracovat na řešení problémů. Volkswagen potřebuje zásadní změnu kultury. A to budeme v dozorčí radě jasně vyžadovat“.

Je třeba si položit otázku, neprobíhá toto neřešení problémů jinde podobně, např. i u vás.

www.neocipuj-se.cz              např. video: Nenecháme se očipovat … a další

           CO KOLUJE PO NETU: Bilderberg zruší hotovosť !?! Tieto problematiky …

           ANDĚLÉ NEBE VARUJÍ PŘED OČIPOVÁNÍM A ZOTROČENÍM LIDÍ !

      19)

          vegetarian.cz

          Vegetariánská kuchařka – vegetariánství v teorii a v praxi (300 receptů)

20)

Svitky od Mrtvého moře (také se nazývají Kumránské svitky) a Starověký spis v sanskrtu odhaluje 9 pravidel života

 21)

            Zpověď neurochirurga: život po životě existuje!

Zpověď neurochirurga, Dr. Ebena Alexandera (08.10.2012), který prodělal klinickou smrt: Jako neurochirurg jsem nikdy nevěřil na fenomén spojený se zkušenostmi blízké smrti…

22)

Univerzální život

23)

       MARTINA NAVRÁTILOVÁ – Rostlinná strava je nejlepší (délka: 00:03 min)

24)

 www.nebeska-univerzita.cz

25)

 Odkud fouká Chemtrails – Český dabing + Titulky

Lidé jsou na potápějícím trajektu ESTONIA, kde většina lidí spí a neslyší VAROVÁNÍ, A JEN MENŠÍ MNOŽSTVÍ LIDÍ SLYŠÍ VAROVÁNÍ VE SVÉM OTEVŘENÉM SRDCI A ČINÍ SPRÁVNÉ KROKY K TOMU, ABY SE NEUTOPILI !

 Biochemik potvrzuje smutnou praxi: 17 let jsem vyvíjel směsi pro chemtrails

26)

 Jan Hnízdil – Zaříkavač nemocí

27)

  Bezdomovec Pavel děkuje všem za pomoc!

28)

  Delfín – inteligentní léčitel s duší záchranáře (článek)   zelenina-vyšší-elipsa

Vykročit a následovat vnitřní nutkání vyžaduje velkou víru a odvahu, zvláště když se tvůj čin jeví v očích jiných jako zcela pošetilý.