Úvodní stránka > > ODKAZY – důležité > > CO KOLUJE PO NETU: Bilderberg zruší hotovosť !?! …

CO KOLUJE PO NETU (12.6.2015):
Bilderberg zruší hotovosť !?!

platba

Tieto problematiky sú podrobne popísané v „Protokoloch siónskych mudrcov „, teda nič nové. Systém per-partes funguje …

Rozhodnutí zrušit hotovost (čiže fyzické peníze) s největší pravděpodobností padne v Telfsu (Rakousko, oblast v Tyrolsku) na zasedání skupiny Bilderberg. Ta je považována za tajnou světovou vládu. Setká se tam 100 až 150 hostů, včetně šéfů vlád, velkých finančníků západní Evropy, USA a Kanady, stejně jako vedoucí průmyslníci a horní vrstva z největších a nejznámějších mediálních společností na světě.
Zrušení hotovosti bude vedle otázek ukrajinského konfliktu a podpory uprchlíků, kteří proudí do Evropy, vysoko na programu letošního setkání Bilderbergu. Nebezpečně blízko se blíží k jednomu z hlavních cílů agendy a tím je úplná kontrola každého jednotlivce (prostrednictvím jeho účtu).
Celý finanční systém by se potom stal jen čistě virtuální a naprosto netransparentní, neboť nevyžaduje žádné fyzické peníze. Banky již potom nemusí mít ani 1-2% vlastního kapitálu jako dosud, kde už nikdo není schopný vyzvednout skutečné peníze. Virtuální peníze se potom mohou zcela svévolně generovat úplně z ničeho. To znamená, že centrální banky budou mít možnost si své bilance nekonečně nafouknout, všechno virtuálně manipulovat a na věky držet úrokové sazby v mínusu.
Cena, kterou občané zaplatí, nebude jen ztráta vlastních peněz, ale současně ztráta posledního kousku svobody. Takovým lidem, kteří nejsou v souladu se systémem (tedy neposlušní, disidenti, šířitele konspiračňích teorii), v každém okamžiku může systém zablokovat účet. A potom v pravém slova smyslu zhasne. Lidem bude odepřena jakákoliv možnost obživy, čiže existence. Jak se tak esenciální věci prosazují proti vůli obyvatel, je vidět na následujícím prohlášení stávající předsedy Evropské komise Junckera:
,,O něčem jsme rozhodli, pak to necháme v prostoru a chvíli vyčkáme, co se stane. V případě, že nedojde k velkému pokřiku a povstání, protože většina lidí nemá ponětí co bylo rozhodnuto, budeme pokračovat krok za krokem, až nebude cesty zpět.“ (Der Spiegel 52/1999)
Aby k tomu nedošlo, je důležité, aby se stále více a více lidí dozvědělo o těchto machinacích. Více na: www.neocipuj-se.cz

             Virus lichvy