Úvodní stránka > > ODKAZY – důležité > > ŠVÉDSKÁ FIRMA OČIPOVALA ZAMĚSTNANCE

ŠVÉDSKÁ FIRMA OČIPOVALA ZAMĚSTNANCE

4.2.2015
jas-nebe.cz

chip

ČLÁNKY SK, CZ:

1)
30.1.2015 – SME

        Švédi vymenili zamestnanecké karty za čipy pod pokožkou

2)
5.2.2015 – AC24

        Stovce zaměstnanců švédské firmy aplikují podkožní čip

3)
28.3.2015 – NOVINKY.CZ

        Žádné klíče ani karty. Zaměstnancům implantovali pod kůži čipy

4)
31.1.2015 – ŽIVE.SK

        Švédi začali čipovať ľudí. Chcú predbehnúť Google či vlády

5)
31.1.2015 – ANDROIDPORTAL.ZOZNAM.SK

        Vo Švédsku sa asi zbláznili: Ľuďom začali implantovať podkožné čipy, ktoré nahrádzajú
………doklady!

6)
31.1.2015 – REFRESHER.CZ

        Švédská společnost začala čipovat zaměstnance. Dveře otevřou mávnutím ruky

7)
3.2.2015 – NOVINKY.CZ

        Švédská firma chce očipovat zaměstnance

8)
3.2.2015 – IHNED.CZ

        Švédská firma očipovala zaměstnance. Kvůli vstupu do budovy a ke kopírce

9)
3.2.2015 – TYDEN.CZ

        Už to začíná. Ti nahoře nás chtějí očipovat jako psy

10)
3.2.2015 – NECIPUJTENAS.CZ – bohatý mezinárodní web na tématické informace (v mnoha jazycích, ovšem bez duchovních návazností a souvislostí), Ostrava, který vznikl teprve před 2 lety – 2.2013:

        Nečipujte nás … (http://www.necipujtenas.cz/media/)

        EPICENTER STOCKHOLM:

hello@epicenterstockholm.com
career@epicenterstockholm.com

Ti lidé, kteří si VNITŘNĚ UVĚDOMUJÍ postupné a RAFINOVANÉ pokračování ZOTROČOVÁNÍ lidí na planetě Zemi, BEZ LÁSKY, SVOBODY a ŽIVOT v OTROCTVÍ, kde se každodenně BOJUJE o jakoukoliv energii.
Kteří si uvědomují NÁSLEDKY DUCHOVNÍHO DOPADU a co to bude znamenat pro základní LIDSKÁ PRÁVA, INFORMUJÍ lidi sami od sebe, buď formou mailů, nebo i jinak (je nepřeberné množství a možností informování lidí), tím informují své bližní, aby se připravili na OČIPOVÁNÍ (je to celoplanetární akce, takže se nikdo nikam NESCHOVÁ) a ZVRÁTILI toto jednání MOCNÝCH.
Odesílají např. takovéto maily s obr. 2901 a s textem:

UPOZORNENI (nazev mailu)
VIZ PRILOHA.
OD ROKU 1998 VARUJI A DELAM OSVETU MEZI MILIONY LIDI – MAJI INFO, NEBOT PRACUJI A NECEKAM S RUKAMA V KLINE.
HEZKY DEN,
TEN, KTERY VARUJE.

 • MAIL POSLAN PRATELUM 31.1.2015
  V PRILOZE 2 CIPOVE OBRAZKY – 2901 EN, 2901 SE:
  AHOJ MILY ,
  SVEDSKA FIRMA OCIPOVALA 700 ZAMESTNANCU, TEZ NA TOPKACH S VIDEEM:

  http://androidportal.zoznam.sk/2015/01/svedsko-epicenter-cipovanie-ruka-id/
  POSLAL JSEM JIM 4 MAILY NA 2 ADRESY:

  hello@epicenterstockholm.com
  career@epicenterstockholm.com
  DO 2 MAILU JSEM DAL 2X EN WEB DO NADPISU A DO TEXTOVEHO POLE, DO DALSICH 2 MAILU 2 SE WEBY:

  we-arent-slaves.org
  himmelens-anglar.se
  WEB MAJI https://epicenterstockholm.com/
  V PRILOZE MAJI VE 2 MAILECH OBRAZEK 2901 EN
  http://www.universe-people.com/english/img_2500/obr2901.jpg
  V DALSICH 2 MAILECH OBR. 2901 SE
  http://www.himmelens-anglar.se/svenska/img_2500/obr2901.jpg – VERZI OBRAZKU, JAKO ZDE V TOMTO MAILU.
  KRASNY, ZARIVY DEN PREJI,


  TEN, KTERY VARUJE ***** www.JAS-NEBE.CZ

 

Názor SK do diskuze:

Ashtar Sheran

Nuž. Keď o tom hovorili tzv. „vesmírní lidé“ cca pred 5-10 rokmi tak sa im všetci ľudia smiali, že čo sú to za výmysly nejaké očipovanie a že tí ľudia musia brať iné drogy aby takéto niečo tvrdili. No a ako môžeme vidieť, je to tu, čierne na bielom, dokonca dobrovoľné. A to je len začiatok. Prezentovať luďom aký je to dobrý nápad a ako im to uľahčí život a následne si to ako poslušné ovečky dajú pod kožu tiež. Ale fakt, že budú ozačený ako taký dobytok, ktorý môže byť sledovaný 24/7 kamkoľvek sa pohne a čokoľvek vykoná to už im akosi bude unikať. Snáď sa toho nedočkáme. A dovtedy väčšine ľudí dôjde, že na tom asi niečo nesedí a nedajú sa len tak dobrovoľne očipovať. #nedamesaocipovat #smrtjasteromzpekel #vesmirnilide #ashtarsheran #jk PEACE.

 

Jiný názor:

Vesmirni ludia mali pravdu, uz nas zacali cipovat.

ANGELS OF LIGHT

MOCNÍ TOHOTO SVĚTA A TI MOCNĚJŠÍ Z PEKEL MIMO TENTO SVĚT SE SNAŽÍ OČIPOVAT CELÉ LIDSTVO NA PLANETĚ ZEMI POD ZÁMINKOU JIMI VYVÍJENÝCH A ROZŠIŘOVANÝCH RŮZNÝCH PANDEMICKÝCH EPIDEMIOLOGICKÝCH NEMOCÍ, JAKO JSOU NAPŘÍKLAD I VIRY PTAČÍ CHŘIPKY, PRASEČÍ CHŘIPKY A DALŠÍCH BUDOUCÍCH „SAMOZMUTOVANÝCH“ PEKELNÝCH DRUHŮ CHŘIPEK, ABY BYL DŮVOD K SNADNÉMU A RYCHLÉMU ZAVEDENÍ ČIPŮ DO VAŠICH TĚL A HLAVNĚ, ABY LIDÉ NEKLADU ODPOR A „CHTĚLI“ SE OČIPOVAT !!! PŘIJETÍM ČIPŮ SE PAK STÁVÁTE DÁLKOVĚ OVLÁDANÝMI LIDMI – LOUTKAMI NA 99 % – OTROKY, A NENÍ CESTY ZPĚT Z OVLÁDÁNÍ A OTROCTVÍ VYKONSTRUOVANÝM JEŠTĚRY A PSEUDOTVŮRCI – (NEGATIVNÍ MIMOZEMŠŤANÉ – VAŠI OVLÁDAČI Z PEKEL), KTEŘÍ ČASEM MOHOU PŘIJÍT FYZICKY NA PLANETU ZEMI I NA VESMÍRNÝCH LODÍCH PŘITÁHNUTI VÁMI – LOUTKOLIDMI, AŽ KDYŽ BUDOU VŠICHNI LIDÉ OČIPOVÁNI A NEBUDOU UŽ ŽÁDNÉ PŘEKÁŽKY K JEJICH PŘÍCHODU A PŘIJETÍ LOUTKOLIDMI NA PLANETU ZEMI. www.andele-nebe.cz ČIP VÁM MOHOU KDYKOLIV VYPNOUT – A TAK VÁS VYPNOU Z JEJICH OVLÁDACÍHO PSEUDOSYSTÉMU – ZEMŘETE ! JSOU VYBUDOVÁNY A BUDUJÍ SE TAKÉ KONCENTRAČNÍ TÁBORY PRO LIDI, KTEŘÍ Sl NEBUDOU CHTÍT DOBROVOLNĚ DÁT ZAVÉST ČIP DO TĚLA PROTI NĚKTERÉMU DRUHU PANDEMICKÉ CHŘIPKY ! PSEUDOTVŮRCI JSOU PEKELNÉ – NEGATIVNÍ MIMOZEMSKÉ ENTITY S IQ-200, VYSOKÝMI SCHOPNOSTMI A ZNALOSTMI, KTERÉ Sl UCHOVALI PO DÁVNÉM PROPADU Z NEBES DO TOHOTO ČERNÉHO VESMÍRU, A ONI ŘÍDÍ NA DÁLKU MNOHO LIDÍ A VĚCÍ NA ZEMI, MNOHÉ VELKÉ KORPORACE, SKRZE KTERÉ SE DĚJE NEJVÍC ZEL A KLAMŮ NA UŽ TEĎ OVLÁDANÝCH LIDECH, NIC NETUŠÍCÍCH TADY NA ZEMI. VIZ OBR. 2000 A NOVÉ ZJEVENÍ NA www.andele-nebe.cz. JSOU TO I „NEJBOHATŠÍ“ LIDÉ NA TÉTO ZEMI, KTEŘÍ SE SNAŽÍ VYBUDOVAT KONTROLU NAD CELOU PLANETOU ZEMÍ A NAD MÍRUMILOVNÝM LIDSTVEM NIC NETUŠÍCÍM – HLUBOCE SPÍCÍM, OPÁJENÝM TOLIKA A TOLIKA OVLÁDACÍMI PROGRAMY.

ANGELS OF LIGHT


ČÁST LIDÍ PRACUJE INTENZIVNĚ NA ČIPOVÉM OVLÁDACÍM SYSTÉMU VŠECH LIDÍ PLANÉTY ZEMÉ. TENTO SYSTÉM V PŘÍPADÉ REALIZACE BUDE ZNAMENAT ÚPLNOU ZTRÁTU TĚCH ZBÝVAJÍCÍCH SVOBOD, KTERÉ LIDÉ NYNÍ MAJÍ. Lidé, kteří na tomto pracují, žijí v ÚPLNÉ NEVĚDOMOSTI z hlediska DÚSLEDKÚ – DUCHOVNÍHO DOPADU, co to bude pro ZÁKLADNÍ LIDSKÁ PRÁVA člověka znamenat. ČIPY JSOU SOUČÁSTÍ POČÍTAČOVÉ SÍTÉ PŘES MIKROVLNY, JAKO U MOBILÚ ! SYSTÉM OVLÁDÁNÍ LIDÍ JE BUDOVÁN POSTUPNĚ A NENÁPADNĚ, ABY LIDÉ NEKLÁDLI ŽÁDNÝ ODPOR, A TO SE DĚJE. POD ZÁMINKOU PREVENTÍVNÍ OCHRANY PŘED CHRÍPKOVOU PANDEMIÍ RÚZNÝCH KMENÚ VIRÚ JE VYVÍJEN A PŔIPRAVOVÁN V USA, EVROPĚ (firma STMicroelectronics), RUSKU, ČÍNĚ A V JINÝCH ZEMÍCH V RÁMCI PANDEMICKÝCH PLÁNÚ ZÁMÉR POVINNÉ OČIPOVAT KAŽDÉHO ČLOVÉKA PEKELNÝM ČIPEM, KTERÝ IDENTIFIKUJE KMENY VIRÚ A ODESÍLÁ DO SLEDOVACÍCH CENTER A DO KONCENTRAČNÍCH TÁBORÚ. ALE NEJEN TO ! ĎALŠÍ A PODSTATNÉJŠÍ FUNKCÍ ČIPÚ, KTERÉ MAJÍ BÝT POSTUPNÉ NAHRAZOVÁNY MODERNĚJŠÍMI, JE OVLÁDÁNÍ LIDSKÉ MYSLI DRUŽICEMI A OVLÁDAČI, KTEŘÍ SI NÁROKUJÍ TENTO LIDSKÝ SVĚT. TYTO ZÁMÉRY JSOU KAMUFLOVÁNY POZITIVNÍMI KAMUFLÁŽNÍMI DÚVODY „OCHRANY LIDÍ PŘED NEMOCEMI“. TOMUTO VŠEMU JIŽ ŔADU LET NAPOMÁHAJÍ MÉDIA ŔÍZENA PODOBNÉ JAKO 95 % VĚTŠINA LIDSTVA NA 95 % JEŠTÉRY Z TEMNÝCH SVĚTÚ. MÉDIA DOOVLÁDAJÍ LIDI VNĚJŠNĚ KROMÉ VNITŘNÍHO OVLÁDÁNÍ JAK POZEMSKÉ OVLÁDACÍ STRUKTÚRY, TAK DRTIVOU VĚTŠINU LIDÍ Z 6,5 MILIARDY NA PLANETÉ ZEMI. ŘÍKÁTE SI, ŽE MÁTE DEMOKRACII – TÍMTO VÁM VYVRACÍME VAŠI PREDSTAVU DEMOKRACIE, VE SKUTEČNOSTI SE JEDNÁ O PSEUDODEMOKRACII. DOBŘE ZVÁŽTE SVÁ ROZHODNUTÍ ! pozri w.vesmirni-lide.cz/klipy/filmy/film_02_nenechame_se_ocipovat_www.vesmirni-lide.cz_cz.avi

JE TO TU..ZACIATOK SVETOVEHO PORIADKU…LUDIA BUDU CIPOVANY AKO PSY…BUDU VEDIET..POMALY KOLKOKRAT BOL CLOVEK NA WC…AKO VYCVICENE OPICKY…ALE ASI SVEDI TO MAJU RADI… NO NEBUDE TO NUDA …

ANO, VIEM, CO NAM HROZI:

http://www.universe-people.cz/obr_bar2500/obr2620.jpg

Už to začíná. Nebude to dlouho trvat a budou se čipovat děti hned po narození.

Kam se hrabou stbáci.

V koncentračním táboru vytetovali vězňům čísla.

Dnešní fašisté jsou na vyšší technické úrovni, tak si otroky očipují.

Nechceš čip? Za bránou stojí jiní, kteří neodmítnou.

Čip bude sledovat tvůj výkon, tvoje výpadky v práci, nemocnost. Budeš prověřován z hlediska výhodnosti tvého použití pro firmu. Program určí, kdy máš být vyřazen. Taková automatická selekce, jako u dobytka.

Konečně, pro horní mocné je pracující člověk méně než dobytek.

To jsou lidská práva, svoboda a Human Relations v praxi kapitalismu.

„Švédská firma chce očipovat zaměstnance“…ještě ať jím dají náhubky a obojky !
…“““…
Není potřeba. Již před léty mně moudrý pan Paseka ze Svratouchu řekl, že až budou nastřeleny čipy v těle lidí, budou o nich vědět určitě všechno, budou mít moc kohokoliv zlikvidovat. Žádná konspirační teorie, logický fakt.

Více se dozvíte všichni od současných moudrých (jejich inzerce a články jsou na www.mojemedunka.cz) a taky vás naučí číst v Novém zákoně (dále NZ), kde čipy, tedy způsob a důvody jejich zavedení jsou jasně uvedeny.

„I působila k tomu (šelma), aby všichni malí i velcí, bohatí i chudí, svobodníci i nevolníci, učinili si znamení na pravé ruce své nebo na čele svém, a aby nikdo nemohl koupiti nebo prodati, leč kdo by měl znamení, buď jméno šelmy nebo číslo jména jejího „,(666).
K číslu 666 – prý koresponduje v abecedě s tímto: WWW. Je to pravdou, ví o tom někdo?

Tady tento Mráz přichází z Washingtonu!!! Začíná to plíživě a pomalu!!! V Dánsku a Holandsku přijde to i k Nám do ČR!!!

Začátek pejsci a to čipem RFID ale starým 20let!!! Dnes to jsou čipy které pojmou data a jsou čitelná pro člověka s čtečkou Policista nebo agent BIS na vzdálenost až 50m!!!
Omezuje se hotovost a pokud chcete vybrat více než 500 000Kč musíte psát na co, komu, proč!!!

V budoucnu je možné že vám zablokují Účet v bance a bez hotovosti doslova zdechnete na Ulici!!! Jen si položte otázku co se stane kdyby mě nefungoval mobil a ta plastová kartička nezaplatila nákup, nájem, léky atd???

Že vám nemohou zablokovat účet??? Omyl!!! Od roku 1993 kdy byl v tichosti schválen zákon na „Krizové Řízení Státu“ mohou dokonce zavírat na neomezenou dobu a bez důvodu a vy bez možnosti Obhajoby!!!

Zákon jak je v ČR zvykem je obkreslen z USA a je tak fikaný že vyhlášení Krize a uplatnění viz výše je možné z nicotných důvodů třeba někde Prší moc nebo málo cokoli se hodí! A věřte Otroci se Hodí.

Nová ostravská slovní hříčka v SMS formátu:

Cypi se nechali ocipovat cipy, co cyp to cip

překlad:

(Cypi se nechali očipovat čipy, co cyp to čip)

Už vidím to „dobrovolně“ – buď si necháte vrazit čip a nebo vás vyhodíme :-)

 

Výtah z odborně zaměřeného webu: www.necipujtenas.cz http://www.necipujtenas.cz/fakta/dokumenty-ke-stazeni/

28., 27. ledna 2015 etc.: Britská vládní regulační agentura „Ofcom” představila děsivý plán na zavedení státní chytré orwellovské vševědoucí společnosti Velkého bratra, kde budou hrát stěžejní úlohu RFID čipy aj. nositelné nebo lidem, zvířatům, věcem, budovám, vozidlům implantované senzory. Právo každého člověka na odmítnutí (OPT – OUT) má však zatím zůstat zachováno! – Britská vládní agentura „Ofcom” („The Office of Communications“) má ve své kompetenci mj. regulaci oblasti telekomunikací, pošt a dalších souvisejících otázek na území Spojeného království Velké Británie a Severního Irska. Jejími nápady se ovšem inspiruje celá řada států i velkých měst v Evropské unii včetně České republiky, Prahy nebo Ostravy aj. – „Ofcom” zveřejnil 27. ledna 2015 svůj oficiální dokument nazvaný „Podpora investic a inovací v oblasti Internetu věcí. Shrnutí odpovědí a další kroky” („Promoting investment and innovation in the Internet of Things. Summary of responses and next steps”), ve kterém přiblížil navrhované řešení vlády směřující k vytvoření státní/chytré („Smart city“; „Smart region”; „Smart state”) orwelliánské vševědoucí společnosti Velkého bratra v rámci propagace všeobecného rozšíření „Internetu věcí“ („The Internet of Things“, IoT) a „Internetu všeho“ („Internet of Everything“, IoE), kde budou hrát stěžejní úlohu RFID čipy aj. nositelné nebo lidem, zvířatům, věcem, budovám, vozidlům implantované senzory. Právo každého člověka na odmítnutí (OPT – OUT) má však zatím zůstat naštěstí zachováno. Text dokumentu přímo vyzdvihuje jako vhodné metody k využití všeobecného monitorování občanů, jejich fyziologicko-zdravotního stavu, životních zvyklostí i majetku například: „aktivní medicínské implantáty” („Active Medical Implants“), „zařízení určená pro implantace zvířatům“ („Animal Implantable Devices“), „RFID“ („Radio Frequency Identification“), „radiové mikrofony“ („Radio Microphones“) a celý seznam dalších způsobů získávání dat ze soukromého života každého občana dokonce přímo u něj doma, v autě, kanceláři, na chatě, v parku, na cestě, na zahrádce, v hospodě atd. To vše bez soudního příkazu (nebo také s ním). Výše uvedená zařízení/implantáty mají vládě a podle jejích pravidel hrajícím fyzickým/právnickým osobám umožnit skrze WiFi aj. datové sítě sledování, dálkové regulování „kondice a úrovně aktivity“ člověka přímo v soukromém nebo veřejném prostoru (viz zákony o boji s terorismem, kyberzločinností). – Představitelé „Ofcomu” dále zdůraznili, že si uvědomují obavy široké veřejnosti ze zneužití osobních dat, jelikož někdy vůbec ani lidé neví, že o nich nějaké zařízení s připojením k Internetu shromažďuje informace zcela bez jejich vědomí, které potom odesílá ke zpracování/sdílení neznámo kam/komu. Každý člověk by tedy měl být nejprve přesvědčen o prospěšnosti sdílení svých dat a ty pak poskytnout druhé straně dobrovolně pouze na základě svého informovaného souhlasu s právem na plný/nediskriminační opt-out. – Občané České republiky už naštěstí dobře vědí, že jejich „data se stávají lukrativní hodnotou, novou měnou, novou komoditou v hodnotě zlata”. Bohužel mnozí politici se budou i přesto opět snažit prosadit myšlenky chytrých měst/regionů/států, ideje Internetu věcí, Internetu všeho a to pomocí metod legislativního násilí bez práva na odmítnutí, jak to bylo možné sledovat např. v Ostravě od roku 2012 v kauze vynucování implantací RFID transpondérů do živých těl zdejších psů s potenciálem plošného postihu desítek tisíc obyvatel likvidačními pokutami a nezákonnými kontrolami jejich zvířat bez posvěcení nezávislým soudem. Vždyť prý „nesmí být žádná skupina zúčastněných ponechána stranou“ a je třeba monitorovat vše, co se ještě „ve městě každodenně „hýbe“ a co vykazuje společné a opakované rysy“. – Stane se tedy Ostrava jakýmsi velkým špionážním centrem, velkým ´žalářem národů´, kde „každý detektor rádiově komunikuje s datovým kolektorem umístěným například na sloupu veřejného osvětlení“? Jak budou asi lidsky/eticky řešeny těžké životní situace mnoha občanů, když bude díky Internetu věcí a konceptu chytrého města obyvatelstvo vystaveno automatickému/autoritářskému řízení svých životů, kde budou politici vědět o každém všechno, kde už nebude možné posedět s dívkou v parku bez nebetyčného šmírování kamerou s rádiovými mikrofony propojenými dálkově přímo s kanceláří vedení města, kde nebude možná žádná opravdová opozice ani disent, kde budou ostatně i agendy „ohledně správy poplatků za psy“ vyřizovány pouze strojově a vůbec kde „všechny předpisy pro poplatky se generují plně automaticky a systém obsahuje i nástroj pro upomínkové a exekuční řízení“? Uvědomují si vůbec politici: do jakého pověstného ´čertova kolečka´ občany vedou? – Společenství webu Necipujtenas.CZ zároveň upozorňuje obzvláště po svých dvouletých tristních zkušenostech mj. v oblasti obrany občanů před legislativním násilím a vynucováním RFID čipování domácích zvířat, že dříve nebo později se objeví někdo, kdo začne vymáhat například povinnou implantaci čipů do lidského organismu pod různými záminkami tzv. „veřejného zájmu“ třeba podobně jako očkování. Lidé by si měli včas uvědomit, že není všechno zlato, co se třpytí. Nekritické/automatické přijímání technologických novinek bez používání zdravého rozumu, bez možnosti opt-outu (prosazení do praxe vůči politickému násilí jasného občanského NE) a tolik potřebné moudrosti: vede mnohdy k destrukci a nikoliv ke společenskému pokroku. Od marketingové (ne)dobrovolnosti bývá totiž pak už často jen krůček k povinnosti, donucování. Zkušenosti s nacistickými praktikami sledování/označování a tzv. ´konečné řešení´, tedy likvidace nepohodlných osob i celých národů, asi není třeba připomínat. Ostatně projekty moderních chytrých měst jsou úzce provázány s vysoce nebezpečnou „Agendou 21“. Jako svobodné lidské bytosti bychom to neměli nikdy připustit! Už kvůli našim blízkým a především dětem.

Více se dočtete na:

http://www.necipujtenas.cz/media/#ixzz3QmueQkdA


Rozvoj technologií:
Albert Einstein napsal:„Uvolnění síly atomu změnilo vše, až na náš způsob myšlení… řešení tohoto problému leží v srdci lidstva. Kdybych to byl předpokládal, stal bych se raději hodinářem.” Technologický vývoj nezmění lidskou povahu. Zvětší však schopnost člověka způsobit škodu.