Reference

 

Očkování – léčení:

16.6.2016
Dobrý den,po telefonickém rozhovoru Vás prosím o pomoc při léčení mojí dcery …… nar. ……
Dne …… roku 2015, byla na třetím očkování Hexavakcíny a od té doby jí neustále trápí svědění na stehýnku na pravé noze a už tam má i tmavší flíček. Po prvním očkování měla také reakci, ale ta byla krátkodobá a odezněla sama. Po druhém očkování to bylo v pořádku.
Zkoušela jsem hledat pomoc již jinde, ale zatím problémy přetrvávají.
Děkuji za Vaši ochotu a pomoc
E. Š.
————————————-
16. 6. 2016
Dobrý den, nejdříve ze všeho se obraťte na dětskou lékařku kam chodíte, co ona vám poradí. Udělal jsem opatření na dálku a uvidíme jak to pomůže. Myslím si, že má v sobě více hliníku z očkování, ….
Josef M.
————————————-
17. 6. 2016
Dobrý den,
Vaše léčení pomohlo, velice Vám děkuji. Dcerka dnes nožičku neškrábala, za celý den si jí vůbec nevšimla a když jsem se jí zeptala, jestli jí to svědí nebo bolí, odpověděla, že ne. Před tím ale na to naříkala stále, takže úžasné.
E. Š.
————————————-
3. 7. 2016
Dobrý den,
občas se ještě škrábe, ale zkouším na ní působit sama a lepší se to. Postupně snižujeme procento hliníku po očkování, takže snad to brzy doladíme. Kdyby něco, určitě se vám ozvu.
E. Š.
————————————-
3. 7. 2016
Výsledek léčení: značné snížení těžkých kovů v těle po očkování a oprava zatížených genů v buňkách u holčičky. Oprava zatížených genů je v tomto případě zásadní.
Josef M.