BIO potraviny ZE ZAHRÁDKY PRO VÁS

bio

LIDÉ NABÍZEJÍCÍ BIO POTRAVINY PRO VÁS:

MALOPĚSTITEL BIO POTRAVIN: město (obec), druh BIO potravin, jméno a e-mail:

………………..:………………..:……………….. (1.12.2017)

………………..:………………..:……………….. (1.12.2017)

Tato stránka je určená přímo pro ty, co nabízí vlastní vypěstované potraviny BIO a také konečné spotřebitelé zdravých potravin. Je možné mi poslat vaše jméno, email, město (obec) a velice stručně co pěstujete (případně i číslo telefonu) a já zdarma uvedu na tuto stránku váš kontakt. Potom už můžete pouze čekat, až někdo bude od vás požadovat vaše potraviny.
Domluva o dopravě a ostatním je na vás a odběratelích, já už do toho prozatím nezasahuji. Je možné změnit v budoucnu tento systém a spojit se jako skupina lidí a vozit od farmářů hromadně potraviny pro konečné spotřebitele. Toto musí chtít ale více lidí. Lidi, kteří se pro toto rozhodnout, mi mohou napsat.
Kdo chce jako konečný spotřebitel, tak mi může také podat zprávu e-mailem, že kontaktoval dodavatele – farmáře.


Pokoušel jsem se umístit tuto mojí zprávu na jiných webech, ale prozatím se mi to nepodařilo. Tyto organizace požadují to, abych si založil nějaké sdružení, a to už vyžaduje další papírování i na úřadech. Takže to považuji za PSEUDO. Dělat vše složitě je negativní povahy a dělat vše jednoduše je pozitivní povahy. Pište mi výše uvedené na kontakt 108A@seznam. cz .


Ať z této stránky mají prospěch jak dodavatelé i spotřebitelé. Děkuji vám Josef Maňák