Aktualizováno: 1.1.2015

 

Záloha – SEMINÁŘ O ZDRAVÉ STRAVĚ

 

– Na semináři se dozvíte co jíst a hlavně předám zkušenosti k uzdravení. Uvítám každého zájemce, nedělám rozdíly mezi úplnými začátečníky a pokročilejšími ohledně stravování. Většina dnešních lidí, ale i výživový poradci upřednostňují stále tvrdošíjně staré způsoby výživy a životního stylu.

– Dozvíte se o nových výzkumech, kde vaše buňky potřebují jídlo na bohatost vitamínů, minerálů a enzymů, které jsou v potravinách RAW a ne ve většině dnešních prodávaných denaturovaných potravinách. Nedílnou součástí je také to, kde tyto potraviny nakoupit a jak zpracovat, aby se maximálně vytěžilo nejvíce potřebných živin pro vaše miliardy, většinou hladovějících mikroskopických buněk.

– Toto je nový objev, který vám změní vaší kvalitu života. Na druhé straně budete vyškoleni, jak se lidský organismus chová při stravování drtivé většiny dnešního lidstva a jaké to má na ně zhoubné následky. Uvedu osobní příklad s touto stravou. Jsem rád, že vám mohu toto nové řešení v samo léčení nabídnout a těším se na lidi, kterým se tímto začne měnit celý jejich život.

   • Přednosti živé stravy + předání materiálů k živé stravě a dalších informací ke zkvalitnění vašeho života.
   • Co je součástí živé stravy, když člověk chce žít kvalitní a plnohodnotný život.
   • Praktická ukázka kvalitního odšťavňovače SANA (DE, záruka 10/5 let) – např. odšťavnění ananasu, jablek, mrkve a pod., případná ochutnávka šťáv. Možnosti využití uvedeného odšťavňovače.
   • Praktická ukázka vysoce kvalitního MIXÉRU BLENDER 21, případná ochutnávka SMOOTHIES. Ukázka zhotovení v uvedeném mixeru ZELENÉ SMOOTHIES – SPRÁVNÁ STRUKTURA ŽIVÉ STRAVY – S VELKÝM PODÍLEM MIXOVANÉ TMAVÉ LISTOVÉ ZELENINY V POMĚRU 40 % K CELKU. Nezabývám se prodejem předváděných přístrojů, můžete nakoupit v prodejní síti v České republice.
   • Maximálně 15 zájemců na semináři.
   • Nezávaznou přihlášku zasílejte na e-mail: 108A@seznam.cz. Uvádějte jméno a příjmení, telefon, e-mail, případně adresu. Dle zájmu, termín semináře dohodneme později, cena 300,- Kč. Výdaje jsou použity pouze na pokrytí nákladů – na pronajmutí prostoru, zhotovení a předání materiálů a nákup potravin.
   • Uvítám zájemce o organizaci semináře, jak zajištění prostoru (kde se dá umýt ovoce a zelenina – není podmínkou), tak samotnou organizaci semináře. Místo konání semináře – nejlépe v Českých Budějovicích nebo v Jihočeském kraji. Děkuji vám.

 

Grünes_Smoothie

 

Když člověk není zdráv, tak jeho kvalita života se snižuje – více nebo méně dle jeho jednání. Jestliže vašich 7,5 biliónů mikroskopických buněk dostanou po čem touží, tak se začnou zákonitě uzdravovat a tím více a více pomůžete ve všem co konáte sobě, ale také svým bližním. Budete žít šťastný život, toto si každý přeje.