Překrucování a prznění pravdivých informací v zájmu
ovládání lidí a okrádání je o energie.

 

Například zásluhu a hodně práce v oblasti prznění informací a ovládání lidského vědomí má Vojtíšek Zdeněk, ale i jiní lidé, je jich mnoho dalších. Vojtíšek Zdeněk (Společnost pro studium sekt a náboženských směrů – manipuluje s desítkami novinářů a pracovníky školství celé České republiky, a ihned przní informace o Vesmírných lidech ( „nebezpečná sekta“). Upozorňuji, člověk co provozuje web www.vesmirni-lide.cz nezakládá a ani nebude nikdy zakládat žádnou organizaci a informuje lidi o Andělích Nebe a sytuaci zde na planetě Zemi.

Kdo už zná více o prznění jakýchkoliv pozitivních informací a proč se tak horečně, rafinovaně a dlouho przní a překrucují tyto informace (viz více na webu www.vesmirni-lide.cz – v MENU – Ovládací programy sil temna), tak už může pochopit další a to toto:
Napřed celá desetiletí lidé byli připravováni mediálně (čím více se něco opakuje, tak tím více tomu lidé věří – toto je lidská povaha) na náboženské sekty, kde se děly negativní věci, nechci dál rozebírat – negativní energie. Takto lidé byli připraveni na sekty a potom stačí kohokoliv nazvat sektou a lidé kteří si neumí udělat svůj názor tak těmto pomluvám lehce uvěří.

vesmír

Běžně i různé náboženské organizace se pomlouvají a nazývají se vzájemně sekty, aby vyhrály a byli největší. Toto pravidlo je mocenský boj, přesně jako v tržním systému, jak vidíte všichni okolo sebe.

Toto nejsou obviňující informace, ale odhalující, a cítím povinnost informovat lidi o tomto rafinovaném ovládání a tím pádem prohlubování zotročujícího se systému zde na planetě Zemi.

Milí lidí, takto to tady funguje v dnešní době. Záleží na každém, jak se kdo k těmto informacím postaví, protože všichni jednotlivci jsou zodpovědný na za stav na planetě Zemi. Potom přichází dle vědomí lidí odplaty a nebo odměny. Změna přichází tak, když člověk na sobě a pro druhé začne pozitivně pracovat, tak se začne i měnit a získává více a více intuici, kde poznává co je pravda a co je lež a bude žít ne otrocký život ale opak tohoto.