Úvodní stránka > > ODKAZY – důležité > > ŠKODLIVÉ VLASTNOSTI KLASICKÝCH „POTRAVIN“ – OTRAVIN + DALŠÍ

ŠKODLIVÉ VLASTNOSTI KLASICKÝCH „POTRAVIN“ – OTRAVIN + DALŠÍ

 

Klasické potraviny samy o sobě obsahují kromě některých užitečných látek většinu neužitečných a tedy různě škodlivých látek. Část se vylučuje a část se hromadí – ukládá ve všech orgánech ke škodě těla.

 • ŠKROBY, které jsou v obilovinách a pečivu, rýži, bramborech a dále přidané určité množství v jiných potravinách. Tělo stojí moc námahy a energie, aby přeměnilo škroby v zažívacím ústrojí na glukózu – hroznový cukr.
 • TUKY, jak živočišné, tak tepelně zpracované rostlinné. S tuky se ukládá do těla množství jiných škodlivých látek.
 • RAFINOVANÉ CUKRY, kromě spalování je tělo ukládá ve formě tuků. Při zpracování v těle se tvoří jiné škodlivé látky. Pro tělo jsou přirozené přírodní cukry (fruktózy) z ovoce a zeleniny – nezpracované tepelně.
 • KUCHYŇSKÁ SŮL RAFINOVANÁ, tělo s ní má problémy ji zpracovat. Kuchyňská sůl se vyrábí v továrnách z CHLORIDU SODNÉHO – NaCl (je sám o sobě AGRESIVNÍ SUBSTANCE) a dále se do soli přidávají velice škodlivé látky (HALOGENY), tedy bez desítek zdravých minerálů a stopových prvků, které tam zcela chybí !
 • MASO ZVÍŘAT zamořuje lidské tělo hrubovibračními energiemi z umrtvení zvířete a ze strachu zvířete těsně před jeho zabitím. Běžně se přidávají chemické látky do masa (krmiva a vakcíny). Maso zahnívá ve střevech – viz v MENU – 4. ODKAZY – DŮLEŽITÉ – bod 1 , jak vypadá střevo: Ukázka z knihy Dr. Normana W. Walkera – PREVENCE RAKOVINY STŘEVA
 • CHEMICKÉ PŘÍSADY POTRAVIN, přidávané za účelem zvýšení trvanlivosti, zvýraznění chuti a vzhledu. Většina z nich je značně kritizována a odmítána spotřebiteli.
 • GMO POTRAVINY: v Evropě je povinnost označovat takovéto potraviny, ne všichni toto dodržují. V Severní Americe a v Asii není povinnost na obale takto označovat GMO POTRAVINY a v roce 2014 je jich v USA na 80 % díky velkým diktujícím koncernům. Existují studie na zvířatech, která mají zvětšené a zdeformované orgány z GMO POTRAVIN.
 • Alkohol.
 • Vložené negativní energie do potravin při výrobě a zpracování.
 • Znehodnocené potraviny extrémními tepelnými postupy. Ohřev potravin nad 40 stupňů Celsia ničí enzymy, vitamíny a další prospěšné látky.Tepelné úpravy potravin dělají z jídla MRTVOU STRAVU.
 • V ovoci, zelenině a dalších rostlinách je mnoho prospěšných látek, kteří vědci ještě neprozkoumali.


Opakem KLASICKÝCH „POTRAVIN“ – OTRAVIN JE ŽIVÁ STRAVA – RAW STRAVA, tedy tepelně neupravovaná a ve stavu pod 40 stupňů Celsia. Má desítky nejkvalitnějších výživných látek nejsnadněji stravitelných v těle a v jeho buňkách.

DSCN0674

 

1) VIDEOKLIP:

        Ralph Smart: Jak odvápnit vaši šišinku mozkovou, dovednost šišinky mozkové
……. a aktivace třetího oka (nastavte si TITULKY – Slovenština)

Přehnaní péče o náš chrup:
ohledně aktivity přidávání syntetického fluoridu do vody byly jisté kontroverze, ale nebylo jich dost. Závažnost této problematiky je větší, než většina chápe. Fluorizace přináší zvápenatění šišinky mozkové (fluor v zubních pastách mj. poškozuje šišinku v mozku), to přináší zdravotní problémy.
Záplava fluoridů sodného v pitné vodě a potravinách také vytváří další závažnější zdravotní problémy, které nejsou široce publikované, ba jsou dokonce potlačované. Nicméně mimo fluorózy spojily nezávislé laboratoře a uznávaní výzkumníci s dlouhodobým denním požíváním fluoridu sodného hodně zdravotních problémů.