TECHNIKY KE ZDRAVÍ.

 

VNITŘNÍ ÚSMĚV

 

Usmívat se na sebe, a vést energii úsměvu „očima“ vnitřkem těla, je technika, která vás možná překvapí. Na vnitřní úsměv často zapomínáme, přitom energie úsměvu je léčivá, zbavuje nás stresu a vnitřního napětí, a prodlužuje život. Vnitřní úsměv dokáže uklidnit – kdykoliv během dne, dokáže také aktivovat životní energii a léčit – pomocí meditačního cvičení. Vnitřní úsměv vědomě vedeme k jednotlivým orgánům a nebo jej necháme působit po celém těle. Také např. v knize Trénink těla a ducha od Mirzakarima Norbekova se v klášteře lidé uzdravovali když naznačovali ústa tak, že se smáli.

 

HO’OPONOPONO

 

Jak se sami můžete uzdravit? Je to technika k očišťování, kterou používá Dr. Hew Len a Joe Vitale popsaných v knihách (viz níže) a mnoho lidí po celém světě. Jedná se o starodávný a tajný havajský léčebný systém. Každý si ho může provádět sám.

V čem tato technika spočívá:

Přeříkáváte v duchu nebo nahlas tyto slova:

„Miluji tě.“
„Omlouvám se.“
„Prosím, odpusť mi.“
„Děkuji ti.“

Musí to člověk říkat a myslet doopravdy. Tato slova směruje ke svému Božství, uvnitř ve svém srdci. Současně myslí na problém, který má.

 

Já k tomu ještě přidávám:

Přeříkáváte v duchu nebo nahlas tyto slova:

„Miluji se.“
„Omlouvám se sobě.“
„Prosím, odpouštím si.“
„Děkuji si.“

Nebo také:

„Miluji všechny“
„Omlouvám se všem“
„Odpouštím všem“
„Děkuji všem“

Nabízím pomoc tomu, kdo se rozhodl na sobě pracovat, to znamená vedení v provádění této techniky a jak se mu postupně lepší zdraví (viz v MENU – OBJEDNEJTE SE).

 

KNIHY K TÉTO TECHNICE:

svet-bez-hranic

6883146_na-nule_400

HO´OPONOPONO: HAVAJSKÉ UČENÍ ŘÍKÁ, ŽE VŠE MÁME VE SVÝCH RUKOU – 1.

 

Také na POZEMSKÝCH UNIVERZIÁCH se někteří osvícenější vědci zabývají tím, co je skutečnost, co je život, jak si jej utváříme a proč tu asi jsme. Např. tato ukázka:

Podstata světa, kvantové myšlení, realita nebo MATRIX?

 

Nevadí, jestliže včera nebylo vše tak, jak mělo být; včerejšek skončil a je pryč a nic se s tím nedá dělat. Dnešek je něco docela jiného; leží před tebou nedotčený a bez poskvrny a je jen na tobě, abys z něj vytvořil ten nejzázračnější den.