Úvodní stránka > > ODKAZY – důležité > > Sám přemýšlet a ne papouškovat

Sám přemýšlet a ne papouškovat

Milí lidé,
je načase vám objasnit nepodložené názory některých lidí, kteří se vyjadřují např. o sektách a neznají působení vesmírných zákonů.
Tito lidé mají velice nízkou hladinu vibrací a tím jsou jejich myšlenky „přehrány“, neboli přeprogramovány jinými entitami na druhou stranu a takto se potom mohou vyjadřovat.
Myslí si, že konají spásu pro lidstvo, ale opak je pravdou. Tento názor předkládám všem k posouzení,  aby si každý udělal svůj názor.
K těmto pochybným názorům sklouznou ti, kteří jsou zvyklí přebírat po mnoho let jiné názory lidí a sami nejsou navyklí přemýšlet, vlastně jsou tak vychováváni od malička, je to v nich. Pozitivní změnu mohou provést i tito lidé, nic nestagnuje, vše se vyvíjí.
Jestliže tady bude prezentovat pouze jedna strana některé vymyšlené a překroucené názory a další strana bude v tomto případě v menšině, vždy je mojí povinností dát vše na pravou míru dle mého přesvědčení, mých osobních – hmatatelných zkušeností a práce na sobě po mnoho let.
Negativní entity a lidé (loutky a poskoci)  za dlouhé období  naprogramovali (myšlenkově i jinak) v lidech slovo sekta, napomáhali a uskutečnili doopravdy hmatatelně, že se lidé skutečně sebe vraždili a pod. Toto se dělo a děje na  mnoha místech po celém světě a stále se tomu dělá záměrně veliká prezentace.
V tomto je právě ten háček, ti lidé co nemají svůj názor zevnitř, tak sklouznou k této nálepce. Jednoduše dají tuto nálepku lidem, kteří něco pozitivního prezentují v souladu s vesmírnými zákony a přispívá to k pozitivitě života všech lidí na celé planetě a v celém vesmíru.
Nálepku sekta tito negativní lidé dali bez přemýšlení, např. webu vesmirni-lide.cz (viz dalších mnoho nálepek najdete na internetu). Někteří lidé mají nezřízenou schopnost se svou chvástavou drzostí odstrkovat každého, kdo je jiný, obracet dotyčného na svou lidskou víru, vlastní způsob a styl života.
Ti co nechtějí skončit v pekle, tak se mohou chovat úplně jinak a vytvářet si kolem sebe prostor lásky a tím zvelebovat tuto Zem a vesmír k lepší kvalitě života. Je to zákonitý proces, kdo se rozhodne takto jednat tak jeho kvalita života je postupně úplně na jiné úrovni, než těch ovladačů – loutek.
Pravda se musí respektovat více než lidská mínění o lidech a vlastně o čemkoliv. Kdo je schopen, připraven a ochoten to přijmou, pak tak učiní. Jinak lidé mají možnost vlastního výběru. Nechť nesou oprávněné následky své vlastní volby.
Změna přichází, radujte se lidé a už neotročte na choutky jiných, ale vyzařujte lásku a ta se k vám stále bude vracet, tento proces když nepřerušíte, tak toto je ten pravý zázrak života, nic jiného není větší zázrak života, než srdce otevřené. Přeji vám všem kdo se k tomuto rozhodl, ať se vám daří dílo.