Aktualizováno: 31.12.2014

 

Vyřešení problémů

 

1. Rozpoznání problému

2. Pojmenování problému

3. Řešení problému

salvej-elipsa

Motto: Měníme lidský svět ke štěstí …

Změna ve zdravého, dobrého a pozitivního člověka:

   • Prvé důležité pravidlo: úspěšná změna jednotlivce probíhá pouze tak, když se sám rozhodne k postupné (ne skokové) změně a začne na sobě pracovat (nikdy není pozdě, ale čím dříve tím lépe) dle své svobodné vůle, ne na něčí příkaz, nebo aby někomu vyhověl, jinak to nefunguje a nic se nezmění.
   • Pozitivně jednat, myslet, konat a pod., tím přinášíte dobro všemu a také všem ostatním aniž si to třeba uvědomujete. Toto konání vám přináší celkový dobrý stav včetně vašeho zdraví.Vše spolu úzce souvisí, takže je třeba se věnovat pozitivní práci pro druhé, zdravé stravě, pohybu, odpočinku a pod. Vše si dobře dle vašeho času rozvrhnout, nicnedělání a nebo se přepracovat je negativní, nepřináší to dobré výsledky.
   • „Osud“ jednotlivce (který může měnit pouze on sám) probíhá tak, že každý si může na to, co je zde navrženo najít čas. Zájemci navrhnu postup k vyléčení přímo pro něho, protože každý jsme jedineční. Jestliže si na sebe čas nenajde, tak je to pouze jeho výmluva, má svobodnou volbu, ale vždy se může změnit.
   • Při neřešení a odkládání problémů, celkový stav se nemění, případně se ještě zhorší. Vaše prožitky v tomto a v dalších životech jednou způsobí to, že si uvědomíte, že pro vás nastal čas ke změně.
   • Aby jste měli více času na vaší změnu a na relax, je dobré nepracovat na plný úvazek, to je 8 hod. a více.
   • Dnes máte příležitost začít postupně se měnit, protože je tady má nabídka, která se nemusí už zítra opakovat. Lidé pracují velmi často na věci a věcičky, které nepotřebují a nepřináší jim kvalitní a šťastný život, to po čem každý z nás touží, ale právě opak tohoto.
   • Nečekejte, že se věci vylepší bez vašeho přičinění.

 

lekniny-zaoblene-34-procent

 

práce-duha-zaoblení-34-procent

Když vidíš, že se v tvém životě dějí podivné věci, a divíš se, proč se ti přihodily, najdi si čas, abys viděl, jak vše do sebe zapadá, a najdeš pro všechno příčinu.

„Vždycky existuje způsob – Jak to udělat -! Jenom proto, že o něm teď nevíte, neznamená, že tam není.“